×
*** Wroclawski sąd utrzymał w mocy decyzję sądu I instancji w sprawe słów Donalnda Tuska, który stwierdził, że Bezpartyjni Samorządowcy to "przystawka PiS" i "pomocnicy Kaczyńskiego" ***

Inwestycje

Trwa modernizacja oświetlenia drogowego w Ścinawie

Stare latarnie znikają ze ścinawskich ulic. Wymienia je firma VOLT-TIM Dariusz Rudnicki z Księginic. Nowe latarnie pojawiły się już na ulicy Przyjaciół Żołnierza, w kolejce czeka ulica Chopina.

Ponad 11 milionów dla lubińskiego szpitala z Funduszu Medycznego

Ponad 11 milionów złotych z Ministerstwa Zdrowia trafi do Regionalnego Centrum Zdrowia w Lubinie. Pieniądze w całości zostaną wykorzystane na zakup sprzętu diagnostycznego dla Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. To nie koniec dobrych informacji. Lubiński szpital otrzymał także symboliczną promesę na pozyskanie tomografu komputerowego z Agencji Rezerw Strategicznych. Sprzęt wart jest 3,5 mln zł.

Ponad 1,8 miliona z Polskiego Ładu dla gminy Polkowice

W ramach Polskiego Ładu wspierającego gminy popegeerowskie, do Polkowic trafiło ponad 1,8 mln zł. Władze gminy przeznaczą te środki na budowę drogi wewnętrznej w Kaźmierzowie. – Bardzo się cieszę, że ta pomoc trafia właśnie do sołectwa Kaźmierzów, bo jest to pomoc bardzo potrzebna i bardzo wymierna – powiedział burmistrz Łukasz Puźniecki.

1 2 3 50