×
*** 11 samorządów zagłębia miedziowego z dofinansowaniem na zakup samochodów dla OSP *** Spółka KGHM została sponsorem klubu żużlowego - Stali Gorzów ***

LPGK zajmie się eksploatacją sygnalizacji świetlnej

Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej złożyło najkorzystniejszą ofertę, z ceną 322 tys. 450 zł, i wygrało przetarg na eksploatację sygnalizacji świetlnej w mieście na skrzyżowaniach i poza nimi.

Przedmiotem zamówienia jest konserwacja i eksploatacja urządzeń Zintegrowanego Systemu Zarządzania Ruchem i Transportem Publicznym oraz kanalizacji teletechnicznej LEGMAN. Wybrana firma ma świadczyć te usługi od 1 października 2020 do 31 marca 2021.

 

Wybrane dla Ciebie

Kto wyremontuje Plac Słowiański w Legnicy?

Kolejna duża inwestycja szykuje się w Legnicy. Miasto ogłosiło przetarg na rewitalizację Placu Słowiańskiego.

Przebudują ulicę pocztową w Legnicy. Przetarg ogłoszony

Zarząd Dróg Miejskich w Legnicy ogłosił właśnie przetarg na przebudowę i rozbudowę ul. Pocztowej rzem ze skrzyżowaniami z ulicami: Piastowską, Nową, Bramą Głogowską, ulicą Kartuską, Libana i Kolejową.

Legnica ogłosiła przetarg na budowę zbiorczej drogi południowej

Do 26 listopada urzędnicy z Legnicy czekają na oferty złożone do przetargu na budowę zbiorczej drogi południowej w Legnicy – etap III od al. Rzeczypospolitej do ul. Sikorskiego.

Chcą przebudować al. Rzeczypospolitej w Legnicy

Legnicki ZDM ogłosił właśnie przetarg na przebudowę al. Rzeczypospolitej na odcinku od ulicy Gumińskiego do ulicy Zamiejskiej. Termin składania ofert dla przedsiębiorców mija 7  września.

Kto wybuduje boisko przy Stanisławowskiej w Legnicy?

Władze Legnicy ogłosiły przetarg na budowę boiska sportowego obok istniejącego już placu zabaw przy ul. Stanisławowskiej. Inwestycja ma zostać zrealizowana w ramach Legnickiego Budżetu Obywatelskiego. Termin składania ofert w przetargu mija 9 sierpnia.

Będą likwidować dzikie wysypiska z terenu Legnicy

Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej zaproponowało najlepszą ofertę i wygrało przetarg na usuwanie dzikich wysypisk śmieci z terenu Legnicy.