×
*** Szczypiornistki Zagłębia Lubin obroniły tytuł mistrzyń Polski! *** Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin wygrali z Rakowem i utrzymali się w ekstraklasie ***

Teren wokół stawów w Głogówku coraz piękniejszy

Niebawem mieszkańcy Głogówka w Gminie Kotla będą mieli do swojej dyspozycji tereny rekreacyjne wokół stawów. Prace budowlane dobiegają już końca.

Przypomnijmy, że umowa na stworzenie miejsca do rekreacji przy stawach w Głogówku została podpisana pod koniec lutego bieżącego roku. Zadanie to powierzono firmie  INFRA z Jerzmanowej. Od tego czasu wiele się zmieniło na tym terenie. Wiata, które niebawem da miłe schronienie przed słońcem już stoi. Powstają również ścieżki i przebieralnia, a także boisko do siatkówki. W okolicy stawów zamontowane zostaną też ławki i leżaki dla tych, którym potrzebna będzie chwila wytchnienia.

– Na realizację tego zadania pozyskaliśmy środki unijne unijnych w ramach podejścia Leader objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 za pośrednictwem Stowarzyszenia Kraina Lasów i Jezior – Lokalna Grupa Działania – informują przedstawiciele Urzędu Gminy w Kotli.

 

Wybrane dla Ciebie

Ryby już są. Czas kończyć prace w Głogówku!

Stawy, ławki, zieleń – jednym słowem piękne miejsce do odpoczynku i rekreacji. A to wszystko w Głogówku w Gminie Kotla. Prace przy rewitalizacji tego miejsca dobiegają końca.

Sport

Czterech zawodników Zagłębia w kadrze Polski

Czterech zawodników KGHM Zagłębia Lubin dostało powołania do młodzieżowych reprezentacji Polski. Łukasz Poręba, Tomasz Pieńko i Łukasz Łakomy znaleźli się na liście zawodników na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski U-21.