×
*** Polkowiccy policjanci poszukują sprawców wysadzenia bankomatu przy ulicy 11 Lutego. Wybuch spowodował duże straty ***

Dodatkowa nagroda za III kwartał. Zyski dla załogi – 45 procent pensji

Pracownicy KGHM otrzymają zaliczkę na poczet dodatkowej nagrody rocznej za trzeci kwartał 2021r. Załoga dostanie około 45 procent miesięcznego wynagrodzenia. Dodatkowe pieniądze trafią na konta pracowników 22 listopada.

Zgodnie z zapisami Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy, wysokość listopadowej zaliczki na poczet nagrody za trzeci kwartał wynosi 12,5 procent wynagrodzeń. W praktyce wyniesie to około 45 procent miesięcznej pensji.

-Dobra strategia, skuteczne decyzje, efektywne zarządzanie oraz przede wszystkim wspólny wysiłek wszystkich pracowników umożliwiają osiągnięcie zysków, które przekładają się na konkretne korzyści dla naszej załogi. Dzielimy się dobrymi wynikami z pracownikami, dziękując im za ciężką pracę – podkreślił prezes KGHM, Marcin Chludziński.

Nagroda z zysków trafi na konta pracowników 22 listopada.

 

Wybrane dla Ciebie

Życzenia barbórkowe prezesa KGHM dla całej braci górniczej

Centralna Karczma Piwna na wiosnę? Dlaczego nie! Z powodu sanitarnych obostrzeń, władze KGHM odwołały barbórkowe biesiady i spotkania towarzyskie. Tymczasem szef Polskiej Miedzi, życząc załodze górniczego szczęścia, nie wyklucza możliwości zorganizowania karczm piwnych i babskich combrów wiosną.

Centralna akademia barbórkowa KGHM. Niech żyje nam górniczy stan!

KGHM świętuje centralne obchody tegorocznej Barbórki. Uroczysta akademia górnicza odbyła się dzisiaj w Centrum Kultury Muza. Wyróżnieni pracownicy miedziowej spółki otrzymali prestiżowe odznaczenia, górnicze kordziki i honorowe szpady. Niestety z powodu obostrzeń sanitarnych, Polska Miedź zrezygnowała w tym roku z tradycyjnych ceremoniałów i imprez towarzyskich.

Barbórka KGHM z akademią i mszą, ale bez pochodu i skoku przez skórę

Górnicy Polskiej Miedzi świętują. Niestety z powodu szalejącej czwartej epidemii koronawirusa, centralne i oddziałowe uroczystości ku czci świętej Barbary, ograniczono do minimum. W piątek odbędzie się tylko centralna akademia z wręczeniem odznaczeń państwowych. W sobotę natomiast, odprawiona zostanie msza święta i potem delegacje złożą wieńce pod pomnikiem Jana Wyżykowskiego. Spółka KGHM intensywnie przygotowywała się do […]

Dzięki współpracy z KGHM, przebudują drogę wokół zbiornika odpadów

Dzięki pozyskanej dotacji z KGHM, powiat polkowicki wraz z gminą Grębocice przebudują drogę powiatową w obrębie zbiornika odpadów poflotacyjnych „Żelazny Most”. Chodzi o „wąskie gardło” w miejscowości Grodziszcze. Droga zostanie poszerzona, powstaną nowe piesze i rowerowe ciągi komunikacyjne. 

Dziś wspominamy tych, którzy odeszli na wieczną szychtę

W Dniu Pamięci Ofiar Wypadków przy Pracy, hołd tragicznie zmarłym pracownikom Polskiej Miedzi oddają także przedstawiciele lokalnych władz samorządowych. Na dziedzińcu Centrali KGHM wieńce złożyli m.in. władze powiatu polkowickiego i gminy.

Inwestują w swoich pracowników i ich rodziny

Już dawno minęły czasy gdy to firmy stawiały twarde warunki pracownikom. Teraz muszą zachęcić ludzi i utrzymać dobrych pracowników przy sobie. Sposobów na to jest mnóstwo, ale jednym z nich jest dbałość nie tylko o pracownika, ale również o jego bliskich.

Rozmaitości

Inauguracja Polkowickiej Karty Seniora. Zniżki na wiele usług i zakupy

Gmina Polkowice jako pierwsza na terenie zagłębia miedziowego dołączyła do ogólnopolskiego programu: „Gmina Przyjazna Seniorom”. Dzięki temu, mieszkańcy gminy, którzy weszli w wiek emerytalny, mogą skorzystać ze zniżek w punktach handlowych na terenie całego kraju, które honorują Kartę Seniora.