×
*** Dziś mija 66. rocznica odkrycia złóż rudy miedzi *** Fundacja KGHM Polska Miedź rozpoczyna jubileuszowy rok obchodów 20-lecia swojej działalności ***

Kalendarz adwentowy naMIEDZI – dołącz do konkursu i wygraj nagrody!

Masz już aplikację naMIEDZI? Jeśli nie, koniecznie ściągnij ją na swój smartfon. Dzisiaj bowiem, 1 grudnia, ruszył konkurs dla użytkowników tej aplikacji. Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na 23 pytania związane z atrakcjami i trasami opisanymi w aplikacji.

Zabawa ma charakter kalendarza adwentowego. Każdego dnia od 1 do 23 grudnia, w „aktualnościach” aplikacji naMIEDZI znajduje się pytanie, które będzie dostępne jedynie przez 24 h. Użytkownik biorący udział w zabawie „zbiera” odpowiedzi na pytania, a następnie musi przesłać zbiór odpowiedzi na adres [email protected] Odpowiedzi będzie można nadsyłać do 31 grudnia 2020r.

Na pierwsze 15 osób, które poprawnie odpowiedzą na wszystkie pytania czekają nagrody – gadżety KGHM.

Właścicielem aplikacji jest Fundacja Innowacje i Dziedzictwo Kulturowe – Revimine, a partnerami projektu są KGHM oraz samorządy Zagłębia Miedziowego. Aplikację naMIEDZI mona ściągnąć w Google Play i App Store.

Zapraszamy do zabawy!

 

Wybrane dla Ciebie

Patriotyzm w kadrze – konkurs z okazji rocznicy Powstania Styczniowego

W związku z przypadającą w tym roku 160. rocznicą wybuchu Powstania Styczniowego, władze powiatu polkowickiego zapraszają młodych ludzi do udziału w konkursie #patriotyzmwkadrze. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. 

KGHM szuka nowego wiceprezesa odpowiedzialnego za finanse spółki

Po wczorajszym odwołaniu ze stanowiska Andrzeja Kensboka, spółka KGHM ogłosiła konkurs na wiceprezesa ds. finansowych. Kandydaci mogą przesyłać swoje CV do 20 grudnia. Dzień później Rada Nadzorcza przesłucha kandydatów. Nowego wiceprezesa być może poznamy jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

Zapraszamy do konkursu „Kalendarz adwentowy naMIEDZI”

W najbliższy czwartek, 1 grudnia, startuje trzecia edycja konkursu: „Kalendarz adwentowy naMIEDZI”. Codziennie w mobilnej aplikacji pojawi się pytanie dotyczące atrakcji turystycznej w naszym regionie. By mieć szansę na zdobycie nagród, trzeba odpowiedzieć na wszystkie pytania. Konkurs potrwa do 23 grudnia.

Zapraszamy do udziału w konkursie. Czekają atrakcyjne nagrody!

Stowarzyszenie Opozycji Antykomunistycznej Zagłębia Miedziowego zaprasza do udziału w konkursie pt. „Najciekawsza praca związana z tematyką ruchu niepodległościowego w Zagłębiu Miedziowym w latach 1980-1989”.

Ambasador Polski już po raz czwarty. KGHM nagrodzi wybitne postaci

Wystartowała czwarta edycja prestiżowego plebiscytu: „Ambasador Polski” organizowanego przez spółkę KGHM Polska Miedź S.A. Celem konkursu jest wybór osób, które swoim działaniem, pracą zawodową, postawą, zachowaniem i aktywnością społeczną budzą podziw i szacunek. Wzorem poprzednich lat, tytuł „Ambasadora Polski” przyznany zostanie w kilku kategoriach.

Dwa wakaty w zarządzie KGHM. Konkurs na wiceprezesów ogłoszony

Spółka KGHM poszukuje nowych wiceprezesów do spraw aktywów zagranicznych i do spraw rozwoju. Ma to związek z rezygnacją dotychczasowych członków zarządu Polskiej Miedzi: Pawła Gruzy i Adama Bugajczuka. Kandydaci mogą przesyłać swoje CV do siedziby spółki do 29 sierpnia.

Sport

Decyzja Komisji Ligi. Kibice sterroryzowali piłkarzy, ukarano klub

Nie milkną echa głośnego incydentu, do którego doszło po meczu Miedzi Legnica z Piastem Gliwice. Komisja Ligi Ekstraklasy S.A nałożyła na legnicki klub 10 tysięcy złotych kary za zachowanie kibiców, którzy po przegranym spotkaniu wtargnęli do szatni zawodników.

Na sygnale

Ukradł buty w sklepie. Okazało się, że jest poszukiwany

Legniccy policjanci zatrzymali 28-letniego legniczanina, który ukradł w jednym ze sklepów buty. Mężczyzna szybko trafił za kratki, ale wtedy okazało się, e na swoim koncie ma jeszcze inny wyrok, przed którym się ukrywał. W sumie w więzieniu spędzi ponad rok.

Rozmaitości

Hej wesele! Tańcowało, grało i śpiewało – przegląd zespołów ludowych

Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej zaprasza zespoły folklorystyczne i ludowe do udziału w jubileuszowym XXX Przeglądzie Zespołów Ludowych i Folklorystycznych – Jaczów 2023. Przegląd: „Hej wesele! Tańcowało, grało i śpiewało” – podobnie, jak w roku ubiegłym – odbędzie się w dwóch formułach: konkursu i występów na żywo.