×
*** 11 samorządów zagłębia miedziowego z dofinansowaniem na zakup samochodów dla OSP *** Spółka KGHM została sponsorem klubu żużlowego - Stali Gorzów ***

Odważne, ambitne, pewne siebie – specjalne życzenia dla pań

Z okazji przypadającego dziś Dnia Kobiet, specjalne życzenia dla wszystkich pań, w szczególności tych zatrudnionych w spółce KGHM i Grupie, wystosował Tomasz Zdzikot, szef Polskiej Miedzi. – Odważne, ambitne, pewne siebie – takie są kobiety KGHM.

Wyjątkowe życzenia dla wszystkich pań pojawiły się na profilu KGHM To My.

-Szanowne panie, z okazji Dnia Kobiet, przyjmijcie proszę najserdeczniejsze życzenia, wszelkiej pomyślności, pogody ducha i sukcesów w życiu zawodowym i osobistym. Praca w przemyśle ciężkim, takim, jak górnictwo czy hutnictwo, kojarzy się z siłą i wytrzymałością. I takie właśnie są kobiety KGHM – odważne, ambitne, pełne pasji, pewne siebie, ale jednocześnie cierpliwe i wrażliwe. Dlatego cieszę się, że coraz więcej pań współtworzy wspólnotę pracowników KGHM zajmując nie tylko stanowiska administracyjne, ale także inżynierskie, techniczne i naukowe. Swoimi kompetencjami i profesjonalizmem, wnosicie Panie ogromną wartość do naszej miedziowej drużyny – powiedział prezes spółki KGHM, Tomasz Zdzikot.

Na koniec szef Polskiej Miedzi podziękował wszystkim kobietom w KGHM za ich codzienną pracę i zaangażowanie.

– I życzę, by każdy dzień, nie tylko ten dzisiejszy, dostarczał Wam wielu powodów do radości i satysfakcji – życzył na koniec prezes Tomasz Zdzikot.

 
zyczeniakghm

Wybrane dla Ciebie

Postawili się faworyzowanym rywalom. Porażka Cuprum

W ostatnim swoim meczu sezonu zasadniczego siatkarze Cuprum Lubin dzielnie walczyli na wyjeździe z zespołem Aluronu Wartą Zawiercie. Faworyzowani gospodarze musieli się sporo natrudzić, by ostatecznie pokonać lubinian po tie-breaku.

Górnik przegrywa i ląduje w strefie spadkowej

Po dzisiejszej porażce ze Zniczem Pruszków, sytuacja piłkarzy Górnika Polkowice jest nie do pozazdroszczenia. Zielono-czarni spadli do strefy spadkowej i zaczyna się nerwówka.

Pierwszy Inkubator przedsiębiorczości już otwarty

Władze miasta i powiatu, szefowie spółek komunalnych, prywatnych firm i szeroko zakrojonego biznesu odwiedzili pierwszy z dwóch zaplanowanych w Lubinie Inkubatorów Przedsiębiorczości. Otwarto go w lubińskim ZOO.

Takiej imprezy historycznej w Głogowie jeszcze nie było!

Głogów niczym z czasów wojny. Dzisiaj ulicami miasta przeszły grupy rekonstrukcyjne. Były wozy bojowe, karabiny, żołnierze. Popołudniu mieszkańcy spotkali się z Bogusławem Wołoszańskim w teatrze miejskim. 

Poznajecie tego psa? Odłowiono go w Szymocinie

Pracownicy Urzędu Gminy Grębocice zabezpieczyli psa, którego widzicie na zdjęciach. Poszukiwany jest jego właściciel.

Policja szuka Karola Kaczmarczyka. Wiecie gdzie się ukrywa?

Policja z Lubina poszukuje Karola Kaczmarczyka. Ostatni znany adres zamieszkania mężczyzny to Szklary Górne. Mężczyzna poszukiwany jest między innymi za jazdę na podwójnym gazie.