Strona główna » Pol-Miedź Trans szuka ludzi do pracy – sprawdź ogłoszenia
W pożarze domu wielorodzinnego w Kaźmierzowie zginął 64-letni mężczyzna a 9 innych osób zostało rannych *** W niedzielę w wielu miejscach naszego regionu odbędą się imprezy z okazji 34. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Pol-Miedź Trans szuka ludzi do pracy – sprawdź ogłoszenia
POL-MIEDŹ TRANS Sp. z o.o., wchodząca w skład Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A., poszukuje ludzi do pracy.
Aplikować na poszczególne stanowiska można TUTAJ. Pol-Miedź Trans poszukuje:
Kontrolera Finansowego. Miejsce pracy: Lubin- Biuro Zarządu
Zakres obowiązków:
• uczestniczenie w procesie przygotowania budżetu rocznego oraz planu wieloletniego,
• monitorowanie wykonania budżetu i analizowanie odchyleń,
• udział w budowie systemu raportowania oraz bieżące raportowanie sytuacji Spółki,
• analiza zależności przyczynowo – skutkowych procesów wewnętrznych,
• udział w ocenach projektów inwestycyjnych,
• sporządzanie raportów dla Zarządu, Rady Nadzorczej oraz Nadzoru Właścicielskiego,
• wsparcie analityczne pozostałych komórek organizacyjnych. Wymagania:
• wykształcenie – magister o kierunku ekonomia lub finanse, controling,
• znajomość sprawozdawczości finansowej, zasad rachunku kosztów, rachunkowości zarządczej, zasad budżetowania i oceny projektów inwestycyjnych,
• biegła obsługa pakietu MS Office w szczególności MS Excel,
• umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego podejścia do problemu,
• terminowość, dokładność, systematyczność i konsekwencja w działaniu,
• równowaga pomiędzy umiejętnościami analitycznymi i komunikacyjnymi,
• umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
• chęci uczenia się i zdobywania nowych doświadczeń.
Starszego specjalisty ds. sporządzania projektów inwestycyjnych. Miejsce pracy: Lubin
Zakres obowiązków:
• tworzenie analizy, prognoz i interpretacji opłacalności inwestycji w branży transportowej,
• weryfikacja danych finansowych, opracowywanie modeli finansowych oraz analiza rentowności projektów,
• pozyskiwanie i analiza danych niezbędnych do oceny ryzyka planowanych projektów,
• opracowywanie scenariuszy inwestycyjnych,
• opracowywanie raportów i prezentacji dla Zarządu,
• współpraca z pozostałymi działami: Dział Kontrolingu, Dział Projektów,
• uczestniczenie w procesie przygotowywania budżetu rocznego oraz planu wieloletniego, Wymagania:
• wykształcenie – licencjat wyższe o kierunku finanse, controling,
• doświadczenie w analizie finansowej lub ocenie opłacalności inwestycji,
• biegłość w tworzeniu analiz i modeli finansowych,
• strategiczne podejście do biznesu,
• rozwinięte umiejętności komunikacyjne, samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej,
• zaawansowana znajomość MS Excel,
• umiejętność pracy w systemie projektowym,
• doświadczenie w tworzeniu biznesplanów, studium wykonalności,
• doświadczenie w rozliczaniu powykonawczym projektów.
Manewrowego (przyuczenie do zawodu). Miejsce pracy: Głogów
Zakres obowiązków:
• prowadzenie manewrów z wagonami na terenie bocznicy
• nadzór nad wykonywaniem pracy manewrowej w sposób zapewniający bezpieczeństwo ludzi i taboru
• obsługiwanie urządzeń łączności bezprzewodowej Wymagania:
• wykształcenie – zasadnicze zawodowe/branżowe
• odpowiedzialność
• bardzo dobra organizacja pracy.
W sobotę, 24 stycznia 2026 roku, w Patio Specjalistycznego Centrum Medycznego CDT Medicus przy ul. Leśnej 8 w Lubin odbył się Pierwszy Dzień Otwarty Centrum Leczenia Otyłości i Żywienia Dzieci, zorganizowany pod hasłem „Otyłość to choroba. Wiedza to pierwszy krok do leczenia”.
Po zimowej przerwie piłkarze KGHM Zagłębia Lubin wracają do rywalizacji w PKO BP Ekstraklasie. W piątek, 31 stycznia o godzinie 18., Miedziowi zainaugurują rundę wiosenną domowym spotkaniem z GKS-em Katowice. Pierwszy mecz ligowy w nowej części sezonu rozegrany zostanie na KGHM Zagłębie Arenie – twierdzy „Lubin”.
Z okazji 65-lecia KGHM Polska Miedź S.A. w Hucie Miedzi Głogów powstały wyjątkowe, kolekcjonerskie sztabki z miedzi, które stanowią symbol wieloletniej tradycji spółki i jej przemysłowego dziedzictwa. Unikatowe pamiątki zostały przekazane na licytacje w ramach 34. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Jesteście gotowi na 34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Polkowicach? Sztab WOŚP Polkowice zapewnia, że będzie się działo. Przypominamy, że w tym roku zbieramy na diagnostykę i leczenie chorób przewodu pokarmowego u najmłodszych pacjentów pod hasłem „Zdrowe brzuszki naszych dzieci”.
Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowy dzień, również dla najmłodszych. Przedszkolaki z Gminy Lubin przygotowały dla swoich babć i dziadków uroczysty występ, który na długo pozostanie w pamięci najbliższych. Maluchy z Przedszkola im. Jana Pawła II wraz z jego oddziałem dały z siebie naprawdę wszystko!
W 2026 roku KGHM Polska Miedź S.A. obchodzi 65-lecie swojej działalności. Jednym z wydarzeń towarzyszących jubileuszowi jest konkurs fotograficzny skierowany do pracowników Grupy Kapitałowej KGHM, którego efektem są wyjątkowe kadry przedstawiające miejsca nierozerwalnie związane z historią i teraźniejszością Zagłębia Miedziowego.
Po zimowej przerwie piłkarze KGHM Zagłębia Lubin wracają do rywalizacji w PKO BP Ekstraklasie. W piątek, 31 stycznia o godzinie 18., Miedziowi zainaugurują rundę wiosenną domowym spotkaniem z GKS-em Katowice. Pierwszy mecz ligowy w nowej części sezonu rozegrany zostanie na KGHM Zagłębie Arenie – twierdzy „Lubin”.
Policjanci z całego regionu apelują do kierowców o ostrożność i rozwagę na drogach. Mimo że pogoda nieco się poprawia, to warunki jazdy nadal są trudne, szczególnie w godzinach wieczornych i nocnych, a także nad ranem.
Po zimowej przerwie piłkarze KGHM Zagłębia Lubin wracają do rywalizacji w PKO BP Ekstraklasie. W piątek, 31 stycznia o godzinie 18., Miedziowi zainaugurują rundę wiosenną domowym spotkaniem z GKS-em Katowice. Pierwszy mecz ligowy w nowej części sezonu rozegrany zostanie na KGHM Zagłębie Arenie – twierdzy „Lubin”.