×
*** Prokurator został wezwany do Rudnej. Na terenie ogródków działkowym najprawdopodobniej znaleziono ciało kobiety. Czynności policyjne trwają ***

Przygotuj się solidnie do Biegu Barbórkowego. Pomogą trenerzy

Już dziś zapraszamy wszystkich, którzy przygotowują się do tegorocznej edycji Biegu Barbórkowego o Lampkę Górniczą. Specjalne treningi pod okiem fachowców trwają już od kilku tygodni. Dziś kolejny z nich.

„Przygotuj się wspólnie z nami” – to projekt KGHM-u, który dedykowany jest wszystkim tym, którzy planują wystartować w tegorocznym Biegu Barbórkowym i chcą solidnie przygotować się do zawodów. Ze wspólnych treningów pod okiem profesjonalnych trenerów mogą oczywiście skorzystać zarówno amatorzy biegania, jak i ci już zaprawieni w bojach.

Specjalne zajęcia odbywają się w Lubinie, Polkowicach, Głogowie, a nawet w Bolesławcu. Dzisiaj kolejne z nich. Spotkanie z biegaczami zaplanowano w Parku Leśnym w Lubinie. Początek o godz. 18.

Przypominamy, że Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą odbędzie się w niedzielę, 23 października w Lubinie.

Kolejne treningi:
Lubin, Park Militarny:
• 19 września;
• 3 i 10 października;
Polkowice, Stadion Lekkoatletyczny:
• 23 września;
• 14 października;
Głogów, Park Linowy:
• 28 września;
• 12 i 19 października;
Bolesławiec, ul. Spacerowa przy basenach:
• 17 października.

 
przygotuj_sie_wspolnie_z_nami

Wybrane dla Ciebie

Przygotuj się solidnie do Biegu Barbórkowego. Dzisiaj kolejny trening

Planujesz start w Biegu Barbórkowym o Lampkę Górniczą? Chcesz przygotować się pod fachowym okiem profesjonalistów? Nic bardziej trudnego. Przyjdź dzisiaj do Parku Leśnego w Lubinie i weź udział w kolejnych zajęciach przygotowujących do udziału w Biegu Barbórkowym.

Pod okiem trenerów przygotowują się do Biegu Barbórkowego

W Parku Leśnym w Lubinie odbył się już kolejny trening przygotowujący do Biegu Barbórkowego o Lampkę Górniczą. Ćwiczenia poprowadził Marek Dłubała vel. Łysy Trener. – W ubiegłym roku po raz pierwszy wzięłam udział w tych zajęciach i bardzo mi pomogły. Dlatego nawet się nie zastanawiałam, musiałam znów tutaj być – uśmiecha się Magdalena Nowak.

Dziś ruszają zapisy do Biegu Barbórkowego o Lampkę Górniczą

Już dzisiaj, w samo południe, ruszą zapisy udziału w 36. edycji Biegu Barbórkowego o Lamkę Górniczą. Biegacze tradycyjnie pobiegną ulicami Lubina na dystansie 10 kilometrów. Organizatorzy – jak co roku – zapewniają atrakcyjne nagrody w kilkunastu kategoriach. Nie zabraknie imprez towarzyszących.

Pakiety już czekają na biegaczy. W niedzielę Bieg Tropem Wilczym

Pół tysiąca okolicznościowych pakietów trafi do uczestników tegorocznego Biegu  Tropem Wilczym, który już jutro odbędzie się w Parku Leśnym w Lubinie. Biegacze tradycyjnie pokonają odcinek 1963 metrów symbolizujących śmierć ostatniego żołnierza wyklętego – Józefa Franczaka, ps. Lalek.

Tropem Wilczym już w najbliższą niedzielę. Pobiegną w Parku Leśnym

Przypominamy, że już w najbliższą niedzielę, 6 marca, po raz dziesiąty w Lubinie odbędzie się bieg Tropem Wilczym ku czci żołnierzy wyklętych. Trasa biegu tradycyjnie liczyć będzie 1963 m. I jak co roku, lubiński bieg będzie miał cel charytatywny. Tym razem pieniądze zbieramy dla Oskara Wrony, wracającego do zdrowia po operacji wycięcia tętniaka.

10. edycja Biegu Tropem Wilczym w Lubinie. Pobiegną dla Oskara Wrony

W niedzielę, 6 marca, już po raz dziesiąty w Lubinie odbędzie się bieg Tropem Wilczym ku czci żołnierzy wyklętych. Trasa biegu tradycyjnie liczyć będzie 1963 m, które symbolizują datę śmierci Józefa Franczaka, ps. Lalek, ostatniego partyzanta podziemia niepodległościowego. Jak co roku, lubiński bieg będzie miał cel charytatywny.

Sport

Przygotuj się solidnie do Biegu Barbórkowego. Dzisiaj kolejny trening

Planujesz start w Biegu Barbórkowym o Lampkę Górniczą? Chcesz przygotować się pod fachowym okiem profesjonalistów? Nic bardziej trudnego. Przyjdź dzisiaj do Parku Leśnego w Lubinie i weź udział w kolejnych zajęciach przygotowujących do udziału w Biegu Barbórkowym.