×
*** Najbliższy weekend znów będzie obfitował w bogatą ofertę imprez kulturalnych i sportowych. Szczegóły znajdziecie w naszym portalu ***

Relacje Inwestorskie KGHM najlepsze w komunikacji spółek z rynkiem

W badaniu poziomu komunikacji spółek Skarbu Państwa z rynkiem inwestorów indywidualnych, Departament Relacji Inwestorskich KGHM zdobył pierwszą nagrodę. Ranking przygotowały wspólnie Izba Domów Maklerskich oraz ogólnopolski dziennik giełdowy Parkiet.

Była to już ósma edycja prestiżowego badania oceny komunikacji Relacji Inwestorskich z rynkiem. W tym obszarze departament RI spółki KGHM zdobył średnią ocenę 4,3 (przy punktacji od 1 do 6). Drugie miejsce w rankingu zajęło PZU, a trzecie – Grupa Tauron.

– Dobra komunikacja polega na łączeniu obszarów dialogu w zakresie informacji, edukacji, technologii i proaktywnym podejściu do zmian rynku i potrzeb jego uczestników. Jako IR musimy być dostępni w każdej chwili – wtedy jesteśmy solidnym wsparciem dla inwestorów. Ważna jest szybka reakcja, elastyczność i dostępność przedstawicieli spółki: zarówno członków zespołu IR, ekspertów, jaki zarządu. Jesteśmy otwarci na dialog z interesariuszami – skomentował Andrzej Kensbok, wiceprezes spółki KGHM ds. finansowych.

Relacje Inwestorskie KGHM obroniły więc pozycję uzyskaną rok temu i poprawiają też swoje notowania wśród inwestorów instytucjonalnych.

 
i_miejsce_w_ocenie_inwestorow_indywidualnych_dla_ir_kghm(1)
i_miejsce_w_ocenie_inwestorow_indywidualnych_dla_ir_kghm

Wybrane dla Ciebie

Były wiceprezes KGHM chciał kupić sobie pozytywne oceny na studiach

Do Sądu Rejonowego w Lubinie trafił akt oskarżenia przeciwko Jackowi K., byłemu wiceprezesowi spółki KGHM. Menedżer chciał za łapówkę załatwić sobie pozytywne wpisy do indeksu dające mu przepustkę do studiów doktoranckich. W sprawie zamieszani są także dwaj byli pracownicy Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie, którym z kolei zarzuca się przyjęcie korzyści materialnych i wywieranie […]

Tragedia na SW-1. W wypadku komunikacyjnym zginął 23-letni pracownik

Tragedia w kopalni Polkowice – Sieroszowice. W komorze maszyn górniczych pod ziemią, w wypadku komunikacyjnym, zginął pracownik miedziowej spółki. Miał 23 lata. W KGHM zatrudniony był od marca tego roku.

Wyjątkowe spotkanie zarządu KGHM z dumnymi ojcami

Z okazji przypadającego dziś Dnia Ojca, przedstawiciele zarządu KGHM spotkali się z reprezentacją… ojców z regionu Zagłębia Miedziowego. – Bycie ojcem to jedna z najważniejszych ról, jaką przychodzi nam pełnić w życiu. To misja, która przynosi prawdziwą radość i spełnienie – powiedział prezes KGHM, Marcin Chludziński.

Rada Nadzorcza KGHM XI kadencji nadal w 9-osobowym składzie

Przedwczoraj Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy powołało nowy skład Rady Nadzorczej spółki KGHM. W 9-osobowym gremium są dwa nowe nazwiska. Nadzorcy miedziowej spółki objęli swoje mandaty z dniem 22 czerwca.

Zarząd KGHM skwitowany, dywidenda przyjęta, Rada Nadzorcza wybrana

Blisko siedem godzin trwało dzisiejsze Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy spółki KGHM. Posiedzenie kilkukrotnie wznawiano, stąd wydłużony czas jego trwania. Po wznowieniu obrad, podjęto decyzję o wypłacie dywidendy, udzielono absolutorium zarządowi spółki za ubiegły rad i wybrano nową Radę Nadzorczą XI kadencji.

Podzielą zysk, pochylą się nad absolutorium dla zarządu i RN

W spółce KGHM Polska Miedź S.A. odbędzie się dziś Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy. Podczas posiedzenia udziałowcy zatwierdzą liczne sprawozdania finansowe z działalności spółki. Pochylą się także nad udzieleniem absolutorium zarządowi KGHM i członkom Rady Nadzorczej. Zapadnie także decyzja o podziale ubiegłorocznego zysku.

Sport

Nie odpoczywają, tylko grają. Kolejne sparingi

Nasze drużyny piłkarskie są już po pierwszych swoich sparingach. Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin pokonali Górnika Zabrze 3:0, Miedź Legnica przegrała z Wartą Poznań 0:1, a zawodnicy Górnika Polkowice nieoczekiwanie znaleźli sposób na Chrobrego Głogów wygrywając 2:1.