×
*** Najbliższy weekend znów będzie obfitował w bogatą ofertę imprez kulturalnych i sportowych. Szczegóły znajdziecie w naszym portalu ***

Wielki rodzinny festyn KGHM. Animacje, konkursy, pokazy akrobatyczne

Z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny, na terenach zielonych przed stadionem Zagłębia Lubin, zorganizowano wielki rodzinny piknik. Były konkursy i zabawy z nagrodami, popisy akrobatyczne, warsztaty dla rodziców, pokazy udzielania pierwszej pomocy medycznej.

Wielki festyn rodzinny zorganizowała dla swoich pracowników spółka KGHM Polska Miedź S.A. W niedzielę, 15 maja, przypadał bowiem Międzynarodowy Dzień Rodziny. Na terenach zielonych przed stadionem Zagłębia Lubin, na rodziny z dziećmi czekało sporo atrakcji i niespodzianek.

Były warsztaty dla rodziców, animacje dla dzieci przygotowane przez wolontariuszy Zagłębia Lubin, były klubowe maskotki Krecikowa z Krecikiem, było mnóstwo zabaw i konkursów sprawnościowych z nagrodami. Na festynie pojawili się także siatkarze Cuprum Lubin, były popisy akrobatyczne znanej grupy Ocelot, a ratownicy z Maltańskiego Legionu uczyli, jak prawidłowo udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej.

 

Wybrane dla Ciebie

Były wiceprezes KGHM chciał kupić sobie pozytywne oceny na studiach

Do Sądu Rejonowego w Lubinie trafił akt oskarżenia przeciwko Jackowi K., byłemu wiceprezesowi spółki KGHM. Menedżer chciał za łapówkę załatwić sobie pozytywne wpisy do indeksu dające mu przepustkę do studiów doktoranckich. W sprawie zamieszani są także dwaj byli pracownicy Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie, którym z kolei zarzuca się przyjęcie korzyści materialnych i wywieranie […]

Tragedia na SW-1. W wypadku komunikacyjnym zginął 23-letni pracownik

Tragedia w kopalni Polkowice – Sieroszowice. W komorze maszyn górniczych pod ziemią, w wypadku komunikacyjnym, zginął pracownik miedziowej spółki. Miał 23 lata. W KGHM zatrudniony był od marca tego roku.

Wyjątkowe spotkanie zarządu KGHM z dumnymi ojcami

Z okazji przypadającego dziś Dnia Ojca, przedstawiciele zarządu KGHM spotkali się z reprezentacją… ojców z regionu Zagłębia Miedziowego. – Bycie ojcem to jedna z najważniejszych ról, jaką przychodzi nam pełnić w życiu. To misja, która przynosi prawdziwą radość i spełnienie – powiedział prezes KGHM, Marcin Chludziński.

Rada Nadzorcza KGHM XI kadencji nadal w 9-osobowym składzie

Przedwczoraj Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy powołało nowy skład Rady Nadzorczej spółki KGHM. W 9-osobowym gremium są dwa nowe nazwiska. Nadzorcy miedziowej spółki objęli swoje mandaty z dniem 22 czerwca.

Zarząd KGHM skwitowany, dywidenda przyjęta, Rada Nadzorcza wybrana

Blisko siedem godzin trwało dzisiejsze Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy spółki KGHM. Posiedzenie kilkukrotnie wznawiano, stąd wydłużony czas jego trwania. Po wznowieniu obrad, podjęto decyzję o wypłacie dywidendy, udzielono absolutorium zarządowi spółki za ubiegły rad i wybrano nową Radę Nadzorczą XI kadencji.

Podzielą zysk, pochylą się nad absolutorium dla zarządu i RN

W spółce KGHM Polska Miedź S.A. odbędzie się dziś Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy. Podczas posiedzenia udziałowcy zatwierdzą liczne sprawozdania finansowe z działalności spółki. Pochylą się także nad udzieleniem absolutorium zarządowi KGHM i członkom Rady Nadzorczej. Zapadnie także decyzja o podziale ubiegłorocznego zysku.

Sport

Nie odpoczywają, tylko grają. Kolejne sparingi

Nasze drużyny piłkarskie są już po pierwszych swoich sparingach. Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin pokonali Górnika Zabrze 3:0, Miedź Legnica przegrała z Wartą Poznań 0:1, a zawodnicy Górnika Polkowice nieoczekiwanie znaleźli sposób na Chrobrego Głogów wygrywając 2:1.