×
*** Nie żyje Zbigniew Warczewski, wieloletni radny Rady Miejskiej w Lubinie, działacz społeczny, który latami walczył o budowę lubińskiego hospicjum ***

Zapraszamy do konkursu „Kalendarz adwentowy naMIEDZI”

W najbliższy czwartek, 1 grudnia, startuje trzecia edycja konkursu: „Kalendarz adwentowy naMIEDZI”. Codziennie w mobilnej aplikacji pojawi się pytanie dotyczące atrakcji turystycznej w naszym regionie. By mieć szansę na zdobycie nagród, trzeba odpowiedzieć na wszystkie pytania. Konkurs potrwa do 23 grudnia.

Jeśli nie masz jeszcze w swoim telefonie aplikacji naMIEDZI, warto ją sobie zainstalować. Jest pomocna głównie w wyszukiwaniu atrakcyjnych miejsc turystycznych w naszym regionie. A już w czwartek każdy z was może wziąć udział w konkursie „Kalendarz adwentowy naMIEDZI”. Każdego dnia w aplikacji pojawiać się będzie jedno pytanie, które będzie widoczne tylko przez 24 godziny. W kolejnych dniach będzie trzeba odpowiadać na następne zagadki i tak do 23 grudnia.

Aby mieć szansę na wygranie nagrody, należy odpowiedzieć na wszystkie pytania. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 4 stycznia. Komisja wyłoni 20 laureatów, którzy otrzymają pamiątkowe zestawy gadżetów KGHM.

Tutaj znajdziecie regulamin konkursu.

Odpowiedzi na wszystkie pytania należy przesyłać od 23 do 31 grudnia na e-mail: [email protected] wskazując przy tym swoje imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz załączyć następujące oświadczenie: „Akceptuję regulamin Konkursu „Moja trasa naMIEDZI” organizowanego przez KGHM Polska Miedź S.A., w tym zapoznałam/-em się z informacjami jak KGHM Polska Miedź S.A. przetwarza moje dane osobowe”.

Zachęcamy do udziału i oczywiście wszystkim życzymy powodzenia!

 

Wybrane dla Ciebie

Odwiedź aplikację naMIEDZI i przekonaj się, czym kuszą Polkowice?

Wielkimi krokami zbliża się majówka. Jeśli pogoda dopisze, wielu z nas wyruszy z pewnością na trasy spacerowe czy rowerowe. Okazuje się, że wcale nie trzeba daleko jechać, by mile i ciekawie spędzić wolny czas. Wystarczy „odpalić” specjalną aplikację turystyczną naMIEDZI, by poznać najbliższą okolicę. A co ciekawego można zobaczyć np. w Polkowicach?

Popisz się swoją wiedzą na temat KGHM. Trwa jubileuszowy konkurs

Tylko do 5 lipca potrwa jubileuszowy konkurs „Szlakiem Miedzi – 60 lat Miedziowego Odkrywcy, Giganta, Wizjonera”. Uczestnicy muszą odpowiedzieć na kilkanaście pytań. Na zwycięzców zabawy czekają atrakcyjne nagrody!

Kalendarz adwentowy naMIEDZI – dołącz do konkursu i wygraj nagrody!

Masz już aplikację naMIEDZI? Jeśli nie, koniecznie ściągnij ją na swój smartfon. Dzisiaj bowiem, 1 grudnia, ruszył konkurs dla użytkowników tej aplikacji. Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na 23 pytania związane z atrakcjami i trasami opisanymi w aplikacji.

Odkryj Zagłębie Miedziowe z nową aplikacją. Klikaj i zwiedzaj region

Zainstaluj, zainspiruj się, odkrywaj – KGHM Polska Miedź S.A. oraz samorządy Dolnego Śląska zapraszają mieszkańców i turystów do zwiedzania nieznanych miejsc w Zagłębiu Miedziowym. Darmowa aplikacja na telefony komórkowe #naMIEDZI, zabierze użytkowników w intrygującą podróż po regionie.