×
*** Centrum Badań Jakości pochwaliło się nowoczesnym Mobilnym Laboratorium Środowiskowym. Prezentacja odbyła się na dziedzińcu Centrali KGHM *** Tylko w styczniu spółka KGHM Metraco sprzedała 50 tysięcy ton soli drogowej ***

Na sygnale

Podpisywali lewe polisy, wyłudzili prowizje, prali brudne pieniądze

Do sądu wpłynął akt oskarżenia przeciwko członkom zorganizowanej grupy przestępczej, która dokonała oszustwa na szkodę jednego z warszawskich towarzystw ubezpieczeniowych. Na ławie oskarżonych zasiądzie łącznie 17 osób, wśród nich prezes spółki, członek zarządu i prokurent.

28-letni kierowca jechał po narkotykach i je posiadał

Policjanci z legnickiej drogówki zatrzymali kierowcę opla, który posiadał przy sobie marihuanę. Co więcej, 28-latek był pod wpływem środków odurzających. Mężczyzna stracił już swoje prawo jazdy i wkrótce stanie przed sądem. Za jazdę po narkotykach grożą mu 2 lata, a za ich posiadanie – 3 lata pozbawienia wolności.

Na drogach dobre warunki do jazdy, za kierownicą brak wyobraźni

Przez ostatnie dni na drogach panują idealne warunki do jazdy. Powietrze jest przejrzyste, a jezdnie suche, choć ranki bywają jeszcze mroźne, o czym przekonujemy się wstając rano. Dobre warunki sprawiają, że niektórych kierowców ponosi czasem ułańska fantazja. Mają wtedy mocniejszą nogę, tracą koncentrację i skupienie, są nieostrożni.

18-latek miał przy sobie 60 działek marihuany

Policjanci z Legnicy zatrzymali 18-latka, który posiadał przy sobie niemal 60 porcji handlowych marihuany. Młody legniczanin trafił wprost z ulicy do policyjnej celi. Wkrótce stanie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

1 2 3 22