×
*** Ogniska COVID-19 w lubińskim szpitalu. Pacjenci czekali godzinami na przyjęcia na SOR *** Od czwartku uczniowie klas V podstawówki i starsi będą uczyć się zdalnie ***

Na sygnale

Leżał w bezruchu na chodniku. Pomoc nadeszła w ostatniej chwili

W późny niedzielny wieczór wracali do domu. Gdy szli rzadko uczęszczaną alejką, zauważyli leżącego na ziemi mężczyznę. Podbiegli, by mu pomóc. Był już mocno wyziębiony. Do chwili przyjazdu zespołu karetki pogotowia, kontrolowali jego czynności życiowe. Gdyby pomoc nie nadeszła w porę, sytuacja ta mogłaby zakończyć się dla 53-latka tragicznie. 

W mieszkaniu ukrywał kilkaset działek marihuany

Legniccy policjanci zatrzymali 32-latka, który ukrywał w swoim mieszkaniu narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 360 porcji handlowych marihuany. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Skoda owinęła się wokół drzewa. Kierowca wyszedł bez szwanku

Do poważnego wypadku doszło na drodze z Głogowa w kierunku Sławy. W okolicach Moszowic, kierowca osobowej skody stracił panowanie nad autem. Pojazd wypadł z drogi i niemal owinął się wokół drzewa. Kierowca nie doznał żadnych obrażeń. – Cud, że nikt nie zginął – przyznają policjanci z głogowskiej komendy.

1 2 3 50