×
*** Jedna ofiara śmiertelna koronawirusa z powiatu lubińskiego to bilans ostatniej doby w zagłębiu miedziowym *** Protesty w Głogowie. Około 100 osób przeszło ulicami miasta by wyrazić swój sprzeciw działaniom rządu w czasie pandemii ***

28-letni kierowca jechał po narkotykach i je posiadał

Policjanci z legnickiej drogówki zatrzymali kierowcę opla, który posiadał przy sobie marihuanę. Co więcej, 28-latek był pod wpływem środków odurzających. Mężczyzna stracił już swoje prawo jazdy i wkrótce stanie przed sądem. Za jazdę po narkotykach grożą mu 2 lata, a za ich posiadanie – 3 lata pozbawienia wolności.

Kierowca opla został zatrzymany przez patrol drogówki, bo jechał niemal całą szerokością jezdni. Funkcjonariusze podejrzewali, że może być pod wpływem alkoholu lub narkotyków.

– W trakcie legitymowania funkcjonariusze zapytali 28-latka, czy pił lub zażywał jakieś środki odurzające, które mogły wpłynąć na jego zachowanie na drodze. Legniczanin przyznał mundurowym, że nie spożywał żadnych napojów wyskokowych, ale dwie godziny wcześniej palił marihuanę. Policjanci przeprowadzili badanie narkotestem, który potwierdził wyjaśnienia kierowcy – relacjonuje asp. Anna Grześków z legnickiej policji.

Podczas przeszukania pojazdu policjanci dodatkowo znaleźli 10 porcji rynkowych suszu roślinnego. 28-latek trafił do policyjnej celi. Odpowie za posiadanie środków odurzających. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

 

Wybrane dla Ciebie

Poszukiwany 28-latek w rękach policji

Chojnowscy policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym mieszkańca powiatu legnickiego. 28-latek był ścigany do osadzenia w areszcie śledczym. Dodatkowo przy zatrzymanym funkcjonariusze znaleźli kilka porcji handlowych marihuany.

Narkotyki ukrył w opakowaniach po gumach do żucia

Policjanci z Legnicy zatrzymali 19-latka, który posiadał przy sobie 20 porcji handlowych marihuany. Młody mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni zatrzymali dilera narkotyków

Policjanci z Lubina zatrzymali 26-latka, który posiadał znaczne ilości środków odurzających. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 4 tysiące porcji handlowych marihuany i 1800 działek metamfetaminy. Decyzją sądu handlarz trafił na trzy miesiące do aresztu. Grozi mu 10 lat pozbawienia wolności.

Para dilerów zatrzymana. Przechwycili 3,5 tysiąca porcji narkotyków

Policjanci zatrzymali parę, która w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu ukrywała blisko 3,5 tysiąca porcji handlowych różnych narkotyków. Mieszkaniec powiatu lubińskiego i legniczanka staną wkrótce przed sądem. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Pracowite dni lubińskich policjantów

W ostatnich dniach lubińscy policjanci zatrzymali osiem osób, które posiadały przy sobie środki odurzające, jechały w stanie nietrzeźwym i usiadły za kółkiem, mimo ciążących na nich sądowych zakazów prowadzenia pojazdów.

27-latek jechał po spożyciu narkotyków

Policjanci z legnickiej drogówki zatrzymali kierowcę, który jechał pod wpływem narkotyków. Dodatkowo funkcjonariusze znaleźli w pojeździe zawiniątko z marihuaną. Kierowca stracił swoje prawo jazdy i został osadzony w policyjnym areszcie. Wkrótce stanie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Sport

Chrobry odzyskał punkty utracone w Gdańsku

Drużynie Chrobrego udało się zrealizować swój cel i odzyskać 3 punkty stracone w Gdańsku. Nie było to łatwe, bo gdańszczanie mocno walczyli do samego końca, ale tym razem to Chrobry rozdawał karty i okazał się mocniejszy. Głogowianie prowadzili już od pierwszych minut. Grali dobrze w obronie i bardzo skutecznie w ataku, dlatego mimo kilku własnych […]

Rozmaitości

Próbują wyłudzić wasze dane. Uważajcie

3 kwietnia 2021 roku pojawiła się informacja o opublikowaniu w sieci danych użytkowników (w tym z Polski) portalu społecznościowego Facebook. W ostatnim okresie czasu odnotowano pierwsze próby logowań do innych serwisów internetowych poprzez wykorzystanie opcji „Zaloguj się przez konto Facebook”.