×
*** Polkowiccy policjanci poszukują sprawców wysadzenia bankomatu przy ulicy 11 Lutego. Wybuch spowodował duże straty ***

Kradł rowery, alkohol i elektronarzędzia. Teraz wpadł

29-latek z Głogowa odpowie za kradzież rowerów i elektronarzędzi. Część jego łupów udało się odzyskać i zwrócić właścicielom.

29-latek dopuścił się tych przestępstw w warunkach recydywy. Przyznał się do zarzucanych mu czynów. Decyzją głogowskiego sądu najbliższe pięć miesięcy spędzi w Zakładzie Karnym we Wrocławiu. Za włamania i kradzieże grozi mu do 15 lat więzienia.

 
425-105107
425-105108

Wybrane dla Ciebie

Lubinianin stracił 50 tysięcy bo zaufał oszustowi!

56-letni mieszkaniec Lubina zwiedziony obietnicami szybkiego wzbogacenia się oddał oszustom swoje oszczędności. Mężczyzna zainstalował na telefonie aplikację, która dała dostęp do wszystkich haseł złodziejom. Zamiast zarobić, stracił swoje pieniądze.

Jego łupem padało wszystko co mógł szybko sprzedać

Lubińscy policjanci zatrzymali 20 – letniego mieszkańca Lubina. Mężczyzna podejrzany jest o liczne kradzieże sklepowe. Z półek zabierał to co szybko mógł sprzedać. Z kradzieży uczynił sobie stałe źródło dochodu.

Za rozboje odpowie teraz przed sądem

Lubińscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który dokonał dwóch rozbojów w sklepach na terenie miasta. 20-latekwbiegał do sklepu, rozpylał gaz łzawiąc i kradł co mu wpadło w ręce.

12-latka przyjechała do Lubina spotkać się z… chłopakiem

Kontrolujcie swoje dzieci, sprawdzajcie z kim kontaktują się w sieci – apelują policjanci do mieszkańców regionu. Wszystko przez 12-letnią dziewczynkę, mieszkankę województwa łódzkiego, która przyjechała do Lubina pociągiem. Chciała spotkać się z chłopakiem poznanym w sieci. Tylko zapomniała zapytać rodziców czy jej wolno jechać.

Nie przechodź obojętnie. Ktoś może potrzebować pomocy

Przed nami chłodniejsze dni. Niebawem temperatury spadną poniżej zera. To ciężki czas dla osób, które nie maja dachu nad głową. Dlatego mundurowi z całego regionu apelują – widząc osobę, która może potrzebować pomocy reagujmy.

Uderzył w drzewo i dachował. Nie żyje 38-latek

Tragedia na drodze z Wołowa do Lubina. Nad ranem doszło tam do wypadku, w którym zginął 38-letni kierowca seata.

Rozmaitości

Inauguracja Polkowickiej Karty Seniora. Zniżki na wiele usług i zakupy

Gmina Polkowice jako pierwsza na terenie zagłębia miedziowego dołączyła do ogólnopolskiego programu: „Gmina Przyjazna Seniorom”. Dzięki temu, mieszkańcy gminy, którzy weszli w wiek emerytalny, mogą skorzystać ze zniżek w punktach handlowych na terenie całego kraju, które honorują Kartę Seniora.