×
*** Wroclawski sąd utrzymał w mocy decyzję sądu I instancji w sprawe słów Donalnda Tuska, który stwierdził, że Bezpartyjni Samorządowcy to "przystawka PiS" i "pomocnicy Kaczyńskiego" ***

Czołowe zderzenie na krajowej „12” pod Przemkowem. Jedna osoba ranna

Do poważnego wypadku doszło na krajowej „12” pod Przemkowem. Na prostym odcinku drogi czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Oba pojazdy zostały poważnie uszkodzone. Ranna została jedna osoba, która z urazem nogi trafiła do szpitala. Na czas prowadzenia czynności przez policjantów, droga na tym odcinku była całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło przed godz. 13. w okolicach miejscowości Nowy Dwór na krajowej dwunastce. Na prostym odcinku doszło do czołowego zderzenia fiata i renault. Choć auta zostały poważnie zniszczone, na szczęście uczestnicy zdarzenia nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

– Do szpitala trafiła jedna osoba z urazem nogi. Druga natomiast została opatrzona na miejscu przez zespół pogotowia ratunkowego. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, sprawca został ukarany mandatem karnym – powiedział nam Miłosz Ilkowski z polkowickiej policji.

Na miejscu pracowali funkcjonariusze z drogówki i wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy będą ustalać szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. Droga jest już przejezdna.

 

 
przemkow1
przemkow2
przemkow4

Wybrane dla Ciebie

Zderzenie volkswagena z fordem na drodze Lubin – Rudna

Wczoraj wieczorem doszło do zdarzenia drogowego na trasie Lubin – Rudna. Na wysokości zjazdu w kierunku Składowic zderzyły się dwa samochody osobowe: ford i volkswagen. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Poważna kraksa w okolicach Smardzowa. Zderzenie bmw z renault

Do poważnego wypadku doszło wczoraj wieczorem na drodze wojewódzkiej 329 w okolicach Smardzowa w powiecie głogowskim. Na prostym odcinku drogi zderzyły się bmw i renault. Na szczęście żaden z uczestników tego zdarzenia nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Zderzenie dwóch ciężarówek. Kabina szofera zmiażdżona

Do poważnego wypadku doszło dzisiaj w nocy na drodze ekspresowej S3 na odcinku Polkowice – Lubin. Zderzyły się tam dwa pojazdy ciężarowe. Kabina jednego z nich została wręcz zmiażdżona. Aż trudno w to uwierzyć, że nikomu nic się nie stało.

Kraksa na południowej obwodnicy Lubina. Wjechał na czerwonym

Do kraksy dwóch pojazdów osobowych doszło dzisiaj przed południem na południowej obwodnicy Lubina. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca srebrnego mercedesa wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i uderzył w ciemną toyotę.

Stracił panowanie na prostym odcinku drogi. Wypadek w Szklarkach

Wyglądało groźnie, ale skończyło się bez żadnych poważnych konsekwencji zdrowotnych. Dziś rano kierowca mitsubishi na prostym odcinku na krajowej dwunastce w miejscowości Szklarki, stracił panowanie nad pojazdem. Auto złapało pobocze i zatrzymało się w rowie melioracyjnym.

Nadmierna prędkość i kłopot gotowy. Spieszyła się do pracy

Prawdopodobnie nadmierna prędkość była przyczyną wypadku, do którego doszło dzisiaj rano na drodze z Lubina do Rynarcic. 25-letnia kierująca renault wpadła w poślizg i auto wylądowało na drzewie. Poszkodowana trafiła do szpitala. Jak tłumaczyła policjantom – spieszyła się do pracy.