×
*** 11 samorządów zagłębia miedziowego z dofinansowaniem na zakup samochodów dla OSP *** Spółka KGHM została sponsorem klubu żużlowego - Stali Gorzów ***

Dachowanie na S3. Kierowca i nastoletni pasażer trafili do szpitala

Do poważnego zdarzenia doszło dzisiaj po południu na drodze ekspresowej S3 z Lubina w kierunku Polkowic. Na wysokości Obory, kierowca audi 80 złapał pobocze i wylądował na dachu. Poszkodowane zostały dwie osoby, które trafiły do lubińskiego szpitala.

Kierowca podróżował ze swoim nastoletnim synem. Na wysokości miejscowości Obora, stracił nagle panowanie nad kierownicą. Audi złapało pobocze i wylądowało na dachu. Jako pierwsi poszkodowanym pomoc udzielili inni przejeżdżający kierowcy. Poszkodowanego ojca i syna, załoga pogotowia ratunkowego zabrała do lubińskiego szpitala.

Na miejscu trwały policyjne czynności. Funkcjonariusze będą teraz ustalać szczegółowe okoliczności i przyczyny tego niebezpiecznego zdarzenia.

 
wyp2
wyp1

Wybrane dla Ciebie

Pracowity dzień policjantów na drogach. Uważajmy na siebie!

Policjanci z Lubina mieli dzisiaj sporo pracy. Od samego rana warunki na drodze nie były najlepsze. Padający deszcz utrudniał jazdę. W ciągu całego dnia doszło do kilku stłuczek i kolizji.

Zderzenie dwóch ciężarówek. Kabina szofera zmiażdżona

Do poważnego wypadku doszło dzisiaj w nocy na drodze ekspresowej S3 na odcinku Polkowice – Lubin. Zderzyły się tam dwa pojazdy ciężarowe. Kabina jednego z nich została wręcz zmiażdżona. Aż trudno w to uwierzyć, że nikomu nic się nie stało.

Pechowy poranek na drogach. Czołówka w Oborze

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dzisiaj rano w podlubińskiej Oborze. Kierowca nissana na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z volkswagenem. Choć wyglądało groźnie, skończyło się bez poważnych urazów. Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność.

Wyciek gazu w Oborze! Ewakuowano 30 osób z pobliskich posesji

Podczas robót ziemnych prowadzonych na terenie jednej posesji w Oborze, operator koparki uszkodził gazociąg. Z przerwanej rury zaczął ulatniać się gaz. Ewakuowano około 30 osób z sąsiednich gospodarstw. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Blisko dwieście na liczniku. Pirat drogowy na trasie ekspresowej S3

Sporo ubyło z portfela pewnemu kierowcy, który mknął drogą S3 prawie dwieście na godzinę. Po zatrzymaniu przez patrol, mężczyzna nie próbował nawet twierdzić, że było inaczej. Z pokorą przyjął mandat w wysokości 2500 zł. Na jego konto wpłynęło też 10 punktów.

Kolizja karetki z cysterną na S3 między Legnicą a Lubinem

Do niebezpiecznej sytuacji doszło dziś przed południem na drodze ekspresowej S3. Między Legnicą a Lubinem, kierowca karetki pogotowia ratunkowego najechał na tył cysterny. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Ruch na tym odcinku był zablokowany przez dłuższy czas. Trasa jest już przejezdna.