×
*** Otwarto nową drogę łączącą Osiek i Chróstnik *** Derby Chrobrego z Miedzią zakończyły się bezbramkowym remisem *** Minister Krzysztof Kubów wizytował inwestycje w gminach Przemków i Chocianów ***

Metamfetamina i amunicja znalezione w hali magazynowej

Legniccy policjanci na terenie jednej z hal magazynowych zabezpieczyli duże ilości metamfetaminy oraz amunicję. W tej sprawie zatrzymano 43-latka, który już usłyszał zarzuty.

Ponad 2 tysiące porcji handlowych metamfetaminy znaleziono w jednej z hal magazynowych na terenie Legnicy. Policjanci zatrzymali 43-latka, mieszkańca Legnicy, podejrzanego o przestępstwa narkotykowe.

– W wyniku zaplanowanych działań policjanci przeszukali pomieszczenia, w którym zabezpieczono ponad 2 tys. porcji handlowych metamfetaminy, ponad 300 sztuk amunicji różnego kalibru oraz przedmioty do konfekcjonowania narkotyków – powiedziała nam Jagoda Ekiert z legnickiej policji. – Zabezpieczono amunicję przekazano do dalszych badań biegłym sądowym. Oprócz tego zabezpieczono gotówkę w kwocie ponad 80 tys. złotych.

Zatrzymany trafił do aresztu. Niebawem stanie przed sadem. Grozi mu do 10 lat więzienia.

 

Wybrane dla Ciebie

W wynajętym domu produkowali narkotyki

Wrocławscy policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w wynajętym na terenie powiatu legnickiego domu produkowali narkotyki. Obaj decyzją sądu zostali aresztowani na okres trzech miesięcy.

Znaleźli przy nim narkotyki. Teraz stanie przed sądem

Policjanci  Legnicy zatrzymali mężczyznę, przy którym znaleziono marihuanę. Jak się szybko okazało, zatrzymany nie tylko posiadał narkotyki, ale wcześniej również je zażywał.

Ukradł kartę płatniczą i zaczął robić zakupy

34-letni legniczanin usłyszał zarzuty karne. Mężczyzna został oskarżony o kradzież karty płatniczej i telefonu komórkowego. Na tym nie poprzestał bo zaczął płacić w sklepach zbliżeniowo.

15-latek z bogatą kartoteką zatrzymany w Legnicy

Mundurowi z Wydziału do Spraw Nieletnich i Patologii Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zatrzymali 15-latka, który uciekł z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Chłopak ma bogatą kartotekę. 

Miała przy sobie 450 porcji metamfetaminy

Legniccy mundurowi zatrzymali 25-letnią mieszkankę powiatu legnickiego. Kobieta miała przy sobie duże ilości narkotyków. Teraz odpowie za to przed sądem.

Jeden z zakazem, drugi z narkotykami. Grozi im odsiadka

Następne lata za kratkami mogą spędzić dwaj mężczyźni zatrzymani przez legnickich policjantów. Jeden odpowie przed sadem za naruszenie zakazu prowadzenia auta, drugi za posiadanie narkotyków.