×
*** Polkowiccy policjanci poszukują sprawców wysadzenia bankomatu przy ulicy 11 Lutego. Wybuch spowodował duże straty ***

Policyjna obława za sprawcą śmiertelnego potrącenia pod Parchowem

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło dzisiaj na drodze z Polkowic w kierunku Parchowa. Na prostym odcinku drogi, kierowca audi śmiertelnie potrącił pracownika ruchu. Sprawca zbiegł z miejsca. Trwa policyjna obława.

Do wypadku doszło około kilometr za Polkowicami w stronę Parchowa.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca audi jadąc od strony Parchowa w kierunku Polkowic, podczas wyprzedzania na prostym docinku drogi maszynę leśną, potrącił pracownika ruchu. Kierowca audi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w przydrożne drzewo. Niestety, potrącony mężczyzna zmarł na miejscu. Sprawca zdarzenia uciekł z miejsca – poinformował nas asp. szt. Miłosz Ilkowski, naczelnik wydziału prewencji polkowickiej policji.

Obecnie trwa policyjna obława za sprawcą tragedii. Śmiertelnie potrącony mężczyzna miał 64 lata, pochodził z powiatu krotoszyńskiego.

 

Wybrane dla Ciebie

Tymczasowy areszt dla sprawcy śmiertelnego potrącenia i jego kompana

Najbliższe trzy miesiące w areszcie spędzą dwaj mężczyźni zatrzymani przez polkowickich policjantów w związku ze śmiertelnym potrąceniem pod Parchowem. Obaj byli już wcześniej karani. Grozi im 15 lat pozbawienia wolności.

Trwa obława na sprawcę śmiertelnego potrącenia. Policja podaje rysopis

Trwa obława na kierowcę audi, który śmiertelnie potrącił pracownika kierującego ruchem i zbiegł z miejsca zdarzenia. Policja publikuje portret pamięciowy poszukiwanego. 

Ofiara nie miała odblasków i przechodziła w niedozwolonym miejscu

Polkowiccy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności i przyczyny śmiertelnego potrącenia pod Chocianowcem. Wstępnie ustalono, że 74-latka przechodziła przez jezdnię w niedozwolonym miejscu i nie miała na sobie żadnych elementów odblaskowych.

Policyjna obława w Lubinie. Szukają sprawcy zabójstwa kobiety?

W Lubinie trwa policyjna obława, prawdopodobnie za zabójcą kobiety – nieoficjalnie dowiedział się portal zmiedzi.pl. Według naszych źródeł, podejrzany o zbrodnię zabójstwa mężczyzna nadal się ukrywa przed organami ścigania. Policjanci wspomagani przez kolegów z ościennych miejscowości prowadzą intensywne poszukiwania sprawcy.

Śmiertelne potrącenie pieszego. Kierowca zbiegł. Trwa policyjna obława

Do tragicznego zdarzenia doszło dziś późnym wieczorem przy ulicy Hutniczej w Lubinie. Kierowca potrącił mężczyznę. Niestety w wyniku odniesionych rozległych obrażeń ciała, przechodzień zmarł na miejscu. Sprawca śmiertelnego potrącenia uciekł. Trwa policyjna obława w mieście.

Rozmaitości

Inauguracja Polkowickiej Karty Seniora. Zniżki na wiele usług i zakupy

Gmina Polkowice jako pierwsza na terenie zagłębia miedziowego dołączyła do ogólnopolskiego programu: „Gmina Przyjazna Seniorom”. Dzięki temu, mieszkańcy gminy, którzy weszli w wiek emerytalny, mogą skorzystać ze zniżek w punktach handlowych na terenie całego kraju, które honorują Kartę Seniora.