×
*** Prokurator został wezwany do Rudnej. Na terenie ogródków działkowym najprawdopodobniej znaleziono ciało kobiety. Czynności policyjne trwają ***

Śmiertelny wypadek na drodze Nieszczyce – Chobienia

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj po godzinie 13. na drodze między Nieszczycami a Chobienią w gminie Rudna. Na łuku drogi doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Niestety jedna osoba zginęła na miejscu. Droga w obu kierunkach jest całkowicie zablokowana.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu tego zdarzenia wynika, że kierujący pojazdem marki ford, 80-letni mężczyzna, jadąc od strony Nieszczyc w kierunku Chobieni, na łuku drogi wpadł w poślizg i czołowo zderzył się z jadącą z przeciwka skodą, którą prowadził 28-letni mieszkaniec powiatu wschowskiego.

-Niestety mimo natychmiastowej reanimacji, nie udało się uratować życia 77-letniej kobiety, pasażerki forda. Zmarła była mieszkanką gminy Rudna – powiedziała nam asp. szt. Sylwia Serafin, rzeczniczka lubińskiej policji.

Na miejscu pracują policjanci lubińskiej drogówki i wydziału dochodzeniowo-śledczego pod nadzorem prokuratora. Teraz ustalane będą wszelkie okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Droga w obu kierunkach jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze wiele godzin.

 
smiertelny1
smiertelny2

Wybrane dla Ciebie

Groził śmiercią byłej partnerce. Nie chciał rozstania

Najbliższe trzy miesiące za kratkami spędzi 38-latek, który nie mogąc pogodzić się z rozstaniem zaczął nękać i wygrażać swojej byłej partnerce. kobieta nie mogła sobie poradzić z agresywnym napastnikiem więc o wszystkim poinformowała policjantów.

Zatrzymano 7 osób. Włamania i kradzieże to ich chleb powszedni

Policjanci z Lubina zatrzymali włamywaczy, którzy z włamań i kradzieży uczynili sobie źródło utrzymania. W sumie zarzuty usłyszało siedem osób.

Kompletnie pijana wybrała się autem na zakupy

27-letnia lubinianka wpadła w ręce mundurowych po tym jak kompletnie pijana pojechała na zakupy. O tym, że kobieta ledwo trzyma się na nogach policjantów poinformował przypadkowy świadek.

Udowodniono mu w sumie siedem kradzieży

Siedem kradzieży radarów od aktywnych tempomatów z pojazdów marki Audi udowodniono 30-letniemu legniczaninowi. Mężczyzna nocami jeździł do Lubina i Głogowa by kraść. Chciał tak zarobić na spłatę ługów. Teraz zamiast spłaty będzie miał do oddania 76 tysięcy złotych.

Policja odzyskała skradzione pojazdy. Dwie osoby zatrzymane

Trzy pojazdy warte w sumie 135 tysięcy złotych odzyskali ich właściciele. Zostały one zabezpieczone w trakcie prowadzenia działań przez policjantów zajmujących się przestępczością samochodową .

Poznajesz swój rower? Policja szuka ich właścicieli

W trakcie przeszukania związanego z kradzieżą rowerów policjanci zabezpieczyli kilka jednośladów. Skradziono wam ostatnio rower? Może to jeden z tych.

Sport

Przygotuj się solidnie do Biegu Barbórkowego. Dzisiaj kolejny trening

Planujesz start w Biegu Barbórkowym o Lampkę Górniczą? Chcesz przygotować się pod fachowym okiem profesjonalistów? Nic bardziej trudnego. Przyjdź dzisiaj do Parku Leśnego w Lubinie i weź udział w kolejnych zajęciach przygotowujących do udziału w Biegu Barbórkowym.