×
*** Prokurator został wezwany do Rudnej. Na terenie ogródków działkowym najprawdopodobniej znaleziono ciało kobiety. Czynności policyjne trwają ***

Wiecie gdzie może przebywać Adam Dąbek?

Policjanci z Głogowa szukają zaginionego Adama Dąbka. Mężczyzna 14 września wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił, nie nawiązał też kontaktu z rodziną.

48-letni Adam Dąbek zaginął. Rodzina zgłosiła się po pomoc do policji.

Rysopis: wzrost około 176 cm, normalna budowa ciała, włosy krótkie, twarz owalna. Nie posiada tatuaży. Ubrany był w ubranie robocze, jasne spodnie, bluzka koloru jasnego, bluza koloru granatowego z białym paskiem na rękawie z logiem firmy na plecach, czarna czapka.

Każda osoba, która posiada jakąkolwiek informację na temat miejsca pobytu zaginionej, proszona jest o przekazanie tej informacji do Komendy Powiatowej Policji w Głogowie ul. Obr. Pokoju 17 pod nr telefonu : 47 87 422 00,  47 87 422 01 lub pod nr alarmowy : 112.

 
420-154877

Wybrane dla Ciebie

Widziałeś Adriana Jaśniewskiego? Daj znać policji!

Głogowscy policjanci szukają 15-letniego Adriana Jaśniewskiego. Chłopak 7 stycznia wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. Rodzina zwróciła się o pomoc do policji.

Wyszedł do lasu na grzyby. Niestety nie wrócił

Tragiczny finał poszukiwań mieszkańca Głogowa, który wybrał się na grzyby do lasu.

Policja szuka zaginionego Rafała Cieśniewskiego

Głogowscy policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu zaginionego 35–letniego Rafała Mateusza Cieśniewskiego. Mężczyzna wyszedł z domu 10 czerwca. Miał wyjechać do pracy za granicą, ale do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginął obywatel Gruzji. Widzieliśie go?

Komenda Powiatowa Policji w Głogowie poszukuje 51 – letniego obywatela Gruzji. Zaginiony 1 grudnia 2020 roku około godziny 10.00 oddalił się z SOR w Głogowie gdzie przebywał po przewiezieniu go w dniu poprzednim z podejrzeniem udaru.

Sport

Przygotuj się solidnie do Biegu Barbórkowego. Dzisiaj kolejny trening

Planujesz start w Biegu Barbórkowym o Lampkę Górniczą? Chcesz przygotować się pod fachowym okiem profesjonalistów? Nic bardziej trudnego. Przyjdź dzisiaj do Parku Leśnego w Lubinie i weź udział w kolejnych zajęciach przygotowujących do udziału w Biegu Barbórkowym.