×
*** Szczypiornistki Zagłębia Lubin obroniły tytuł mistrzyń Polski! *** Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin wygrali z Rakowem i utrzymali się w ekstraklasie ***

Wypadek trzech pojazdów i ciągnika na starej trójce pod Polkowicami

Do poważnego wypadku doszło dzisiaj w godzinach popołudniowych na drodze wojewódzkiej za Polkowicami w kierunku trasy ekspresowej S3. Na prostym odcinku zderzyły się trzy samochody osobowe i ciągnik. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba. 

Do wypadku doszło na odcinku starej drogi krajowej nr 3 wiodącej z Polkowic w kierunku Głogowa, a teraz obecnie – do trasy ekspresowej. W zdarzeniu uczestniczyły trzy pojazdy osobowe i traktor, do którego doczepiona była maszyna służąca do koszenia poboczy. W wyniki wypadku jedna osoba trafiła do szpitala. Droga z Polkowic w kierunku S3, przez długi czas była całkowicie zablokowana, potem udrożniono jeden pas.

Na miejscu pracowali policjanci z polkowickiej drogówki i dochodzeniówki, którzy będą ustalać szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

 

Wybrane dla Ciebie

Tragedia na drodze pod Chocianowem. Nie żyje kierowca fiata seicento

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj na drodze wojewódzkiej Chocianów – Chojnów. Kierowca fiata seicento wychodząc z łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z jezdni i z całym impetem uderzyło w drzewo. Niestety mimo wysiłków lekarzy, 41-letni mężczyzna zmarł w legnickim szpitalu. Był mieszkańcem Polkowic.

Tragicznie zmarły kierowca miał podwójny zakaz kierowania pojazdami

Wracamy do tragicznego wypadku, w którym zginął 28-letni mieszkaniec gminy Rudna. W wyniku policyjnych ustaleń wyszło na jaw, że młody kierowca nie miał prawa jazdy i ciążył na nim sądowy dwukrotny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. Ponadto, samochód, którym jechał nie posiadał ważnego przeglądu technicznego ani ubezpieczenia OC. Przyczyną zdarzenia była prawdopodobnie nadmierna prędkość.

Skoda owinęła się wokół drzewa. Kierowca wyszedł bez szwanku

Do poważnego wypadku doszło na drodze z Głogowa w kierunku Sławy. W okolicach Moszowic, kierowca osobowej skody stracił panowanie nad autem. Pojazd wypadł z drogi i niemal owinął się wokół drzewa. Kierowca nie doznał żadnych obrażeń. – Cud, że nikt nie zginął – przyznają policjanci z głogowskiej komendy.

Poważny wypadek przy Hutniczej w Lubinie. Trzy osoby poszkodowane

Do poważnego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj po południu w rejonie ulicy Hutniczej w Lubinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca volkswagenem golfem, 68-letnia kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy bmw. Ten, po drodze skosił słup sygnalizacji świetlnej na przejściu dla pieszych i uderzył jeszcze w tył jadącego przed nim audi. Do szpitala trafiły trzy osoby.

Kraksa dwóch pojazdów na newralgicznym skrzyżowaniu w Polkowicach

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dzisiaj wieczorem na skrzyżowaniu krajowej trójki z ulicą Kopalnianą w Polkowicach. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Choć kraksa wyglądała dość poważnie, na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Czołowe zderzenie na krajowej „12” pod Przemkowem. Jedna osoba ranna

Do poważnego wypadku doszło na krajowej „12” pod Przemkowem. Na prostym odcinku drogi czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Oba pojazdy zostały poważnie uszkodzone. Ranna została jedna osoba, która z urazem nogi trafiła do szpitala. Na czas prowadzenia czynności przez policjantów, droga na tym odcinku była całkowicie zablokowana.

Sport

Czterech zawodników Zagłębia w kadrze Polski

Czterech zawodników KGHM Zagłębia Lubin dostało powołania do młodzieżowych reprezentacji Polski. Łukasz Poręba, Tomasz Pieńko i Łukasz Łakomy znaleźli się na liście zawodników na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski U-21.