×
*** 11 samorządów zagłębia miedziowego z dofinansowaniem na zakup samochodów dla OSP *** Spółka KGHM została sponsorem klubu żużlowego - Stali Gorzów ***

Znaleźli przy nim narkotyki. Odpowie z to przed sąadem

Policjanci z Legnicy zatrzymali 36-latka, przy którym znaleźli narkotyki. Zabezpieczona substancję przebadano. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Niebawem stanie przed sądem.

 

36-letni mieszkaniec Goślinowa wpadł podczas rutynowej kontroli. W tracie rozmowy policjanci zwrócili uwagę na jego nerwowe zachowanie.

– Przypuszczenia policjantów szybko się potwierdziły. W kieszeni kurtki mężczyzny ujawniono dwa zawiniątka z folii aluminiowej. Całość zabezpieczono, a wstępne badanie wykazało, że jest to metamfetamina i marihuana – powiedziała nam Jagoda Ekiert, oficer prasowy KMP Legnica. – Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi.

Za posiadania środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności

 
414-179976

Wybrane dla Ciebie

Postawili się faworyzowanym rywalom. Porażka Cuprum

W ostatnim swoim meczu sezonu zasadniczego siatkarze Cuprum Lubin dzielnie walczyli na wyjeździe z zespołem Aluronu Wartą Zawiercie. Faworyzowani gospodarze musieli się sporo natrudzić, by ostatecznie pokonać lubinian po tie-breaku.

Górnik przegrywa i ląduje w strefie spadkowej

Po dzisiejszej porażce ze Zniczem Pruszków, sytuacja piłkarzy Górnika Polkowice jest nie do pozazdroszczenia. Zielono-czarni spadli do strefy spadkowej i zaczyna się nerwówka.

Pierwszy Inkubator przedsiębiorczości już otwarty

Władze miasta i powiatu, szefowie spółek komunalnych, prywatnych firm i szeroko zakrojonego biznesu odwiedzili pierwszy z dwóch zaplanowanych w Lubinie Inkubatorów Przedsiębiorczości. Otwarto go w lubińskim ZOO.

Takiej imprezy historycznej w Głogowie jeszcze nie było!

Głogów niczym z czasów wojny. Dzisiaj ulicami miasta przeszły grupy rekonstrukcyjne. Były wozy bojowe, karabiny, żołnierze. Popołudniu mieszkańcy spotkali się z Bogusławem Wołoszańskim w teatrze miejskim. 

Poznajecie tego psa? Odłowiono go w Szymocinie

Pracownicy Urzędu Gminy Grębocice zabezpieczyli psa, którego widzicie na zdjęciach. Poszukiwany jest jego właściciel.

Policja szuka Karola Kaczmarczyka. Wiecie gdzie się ukrywa?

Policja z Lubina poszukuje Karola Kaczmarczyka. Ostatni znany adres zamieszkania mężczyzny to Szklary Górne. Mężczyzna poszukiwany jest między innymi za jazdę na podwójnym gazie.