*** KGHM przygotowuje się do tegorocznych obchodów Dnia Hutnika. Główne uroczystości zaplanowano 10 maja w Lubinie. 19 maja w legnickiej katedrze odprawiona zostanie msza święta w intencji hutników i ich rodzin ***

Dzisiaj mija termin składania podań o pracę w MZGM Przemków

Dzisiaj ostatni dzień na złożenie dokumentów do naboru na wolne stanowisko pracy Technika w dziale Eksploatacyjno – technicznym Miejskiego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Przemkowie. Poniżej publikujemy pełną treść ogłoszenia o pracę.

1. Wymagania niezbędne:
a) wykształcenie: wyższe lub średnie techniczne
b) doświadczenie zawodowe min 2 lata pracy przy wykształceniu średnim, w przypadku
wykształcenia wyższego staż pracy niewymagany
c) obywatelstwo polskie lub obywatelstwo Unii Europejskiej lub obywatelstwo innych
państw, których obywatelom na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa
wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej
Polskiej,
d) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
e) brak prawomocnego skazania wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z
oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
f) nieposzlakowana opinia,
g) znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.
2. Wymagania dodatkowe:
1. umiejętność obsługi komputera i programów – LIBRE Office ( edytor tekstów, arkusz
kalkulacyjny),
2. Predyspozycje osobowościowe,
3. Uprawnienia budowlane.
3.Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
1. Zadania główne:
a) utrzymanie i zapewnienie pełnej zdolności eksploatacyjnej budynków, budowli i obiektów
łącznie z instalacjami i urządzeniami,
b) prowadzenie analiz kosztów i przychodów związanych z eksploatacją nieruchomości,
c) ustalenie potrzeb remontowych i modernizacyjnych na podstawie przeglądów i kontroli oraz  opracowanie planów w tym zakresie,
d) prowadzenie nadzoru i odbioru robót zleconych,
e) przyjmowanie zgłoszeń o awariach, ich ewidencja, usuwanie oraz nadzór nad wykonywaniem
prac przez konserwatorów,
f) przyjmowanie lokatorów, właścicieli i najemców i załatwianie ich spraw,
g) przeprowadzanie okresowych przeglądów technicznych zasobów mieszkaniowych, mieszkań,
lokali, budynków i innych nieruchomości,
h) sporządzanie wyceny wykonywanych prac,
i) przygotowanie rocznych planów oraz rozliczeń z właścicielami i najemcami lokali,
j) wykonywanie konserwacji mieszkań budynków, urządzeń i innych nieruchomości,
k) współuczestnictwo w przeglądach gwarancyjnych remontów,
l) zgłaszanie usterek do poprawy w ramach gwarancji,
m) rejestracja zleceń wykonywanych na zewnątrz,
n) sprawozdawczość z zakresu ustawy prawo o zamówieniach publicznych,
o) przeprowadzanie przetargu na wykonywanie remontów, współudział w odbiorach
remontowanych obiektów,
p) kontrolowanie kosztorysów i faktur,
q) prowadzenie książek obiektów budowlanych,
r) prowadzenie spraw związanych z gospodarką materiałową
s) dokonywanie okresowych oraz doraźnych przeglądów budynków oraz ustalenie aktualnych
potrzeb remontowych i konserwacyjnych
– współudział przy opracowaniu remontów bieżących,
– sporządzanie sprawozdań dotyczących zagadnień technicznych,
– sporządzanie protokołów zalań mieszkań z równoczesnym ustaleniem przyczyn,
przyjmowanie wspólnie z administratorem ( budynków, urządzeń, terenów) oraz przekazywanie
bezpośrednio najemcom, sporządzanie protokołów zdawczo-odbiorczych lokali mieszkalnych i
użytkowych, dokonywanie pomiarów, informowanie lokatorów o ciążących na najemcach
obowiązkach,
– utrzymywanie kontaktów z przełożonymi i innymi organami,
– wykonywanie Uchwał Rady Miejskiej, kierownictwa zakładu, zleceń służby architektoniczno-
budowlanej, inspekcji sanitarnej, komendy straży pożarnej,
– dokonywanie podziału piwnic i komórek oraz innych pomieszczeń gospodarczych,
asystowanie na wezwanie władz i organów Policji przy rewizjach egzekucji sądowej, eksmisji i
innych czynnościach,
4. Wymagane dokumenty:
a) list motywacyjny,
b) życiorys (CV) z przebiegiem nauki i pracy zawodowej, z podaniem danych
umożliwiających kontakt z kandydatem – e-mail, nr telefonu lub adres zamieszkania.
c) kserokopie świadectw bądź dyplomów potwierdzających wykształcenie,
d) oryginał kwestionariusza osobowego,
e) kserokopie świadectw pracy,
f) kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach,
g) oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu w
pełni z praw publicznych,
h) oświadczenie o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia
publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
i) dokument potwierdzający znajomość języka polskiego, określony przepisami o służbie
cywilnej – w przypadku osób nieposiadających obywatelstwa polskiego,
j) kserokopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność (w przypadku
kandydatów niepełnosprawnych, którzy chcą skorzystać z preferencyjnych zasad
zatrudnienia),
k) inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach,
l) oświadczenie o zapoznaniu się z klauzulą informatyczną dla kandydatów biorących udział
w naborze na stanowisko TECHNIK w MZGM.
ł) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów
naboru zawierające klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Miejski Zakład
Gospodarki Mieszkaniowej w Przemkowie, ul. Dworcowa 7, 59-170 Przemków, moich
danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na wolne stanowisko oraz przyszłych
rekrutacji przez czas niezbędny do realizacji wyżej wymienionego celu, aż do cofnięcia
wyrażonej zgody.Oświadczam, że podaję dane i wyrażam zgodę dobrowolnie i w sposób
świadomy, zaś administrator danych, którym jest Dyrektor MZGM, przekazał mi informacje,
o których mowa w art. 13 ust. 1 i 2 RODO, w tym informację o możliwości cofnięcia
wyrażonej zgody w dowolnej formie i w dowolnym momencie”.
m) oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego.
n) oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do aplikowanego stanowiska.
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie MZGM, lub pocztą na
adres Zakładu tj.:
Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
ul. Dworcowa 7
59-170 Przemków
z dopiskiem: Dotyczy naboru na stanowisko: TECHNIK w terminie do dnia 21.12.2022 do
godz. 13.00. W przypadku oferty przesłanej pocztą, decyduje data wpływu do MZGM Przemków.

Wybrane dla Ciebie

Zdzwonił do niego fałszywy bankowiec i „prokurator”

57-latek odebrał połączenie od mężczyzny, który poddawał się za prokuratora. Śledczy namawiał swojego rozmówcę do udziału w akcji rozpracowania szajki pracowników bankowych, którzy okradają konta klientów.

Zielono – niebieskie Polkowice. Podsumowanie projektu

W ramach „Zielono – niebieskiej infrastruktury w Polkowicach” posadzono nowe drzewa i krzewy, wybudowano nowe ścieżki rowerowe i zrewitalizowano ponad 13 hektarów terenów zielonych. W polkowickim magistracie podsumowano projekt wart blisko 6,5 mln zł.

Kamil Makowski u boku trenera Ireneusza Mamrota

Kamil Makowski został nowym II asystentem trenera Miedzi, Ireneusza Mamrota. Do tej pory Makowski prowadził zespół U-19 w Akademii Miedzi Legnica. Asystent szkoleniowca posiada licencję UEFA A.

Zmagania podopiecznych Ośrodka Szkolno-Wychowawczego

To był wyjątkowy dzień dla podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Lubinie. W hali Regionalnego Centrum Sportowego odbyła się druga edycja Integracyjnej Olimpiady Sportowej. A potem były już same przyjemności.

Poszukiwany do odsiadki, wpadł w ręce polkowickich policjantów

W Lginiu polkowiccy mundurowi zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. Za 28-latkiem wystawiono dwa listy gończe. Najbliższe miesiące spędzi on za kratami.

Policjanci rozdawali odblaski rowerzystom

Legniccy policjanci rozdawali odblaski rowerzystom. Opaski, kamizelki i breloki odbijające światło pozwalają na to by kierowcy dużo szybciej zauważyli rowerzystę na drodze, szczególnie po zmroku.

Rozmaitości