*** Wielki Czwartek rozpoczął w Kościele Katolickim Święte Triduum Paschalne. To najważniejsze obrzędy w roku liturgicznym *** Kampania wyborcza nabiera tempa. W przyszłą niedzielę wybierzemy radnych, wójtów, burmistrzów i prezydentów ***

Szukają kierowcy autobusu w Przemkowie

Firma Intertrans wykonująca przewozy pasażerskie na terenie Gminy Przemków poszukuje ludzi do pracy. Poniżej publikujemy pełne ogłoszenie o pracę.

INTERTRANS PKS S.A. w Głogowie poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku kierowcy autobusu.

I. Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za bezpieczny transport osób na trasach podmiejskich i dalekobieżnych, dbanie o stan techniczny pojazdu oraz zabezpieczenie pojazdu
przed niepowołanymi zdarzeniami.II. Oferujemy:

  • w zależności od doświadczenia i rodzaju wykonywanych zadań przewozowych
    wynagrodzenie w wysokości 3200 zł – 5500 zł
  • stabilność zatrudnienia – praca na pełny etat
  • pakiet benefitów: karty podarunkowe, dofinansowanie do urlopu i imprez kulturalno –
    rekreacyjnych
  • pracę która zaczyna się i kończy w Głogowie
  • jeśli mieszkasz poza Głogowem jest duże prawdopodobieństwo że będziesz zaczynał i
    kończył pracę w miejscu swojego zamieszkania
  • okres szkolenia, którego długość i zakres dopasujemy do Twoich potrzeb, tak aby w
    sposób bezstresowy zapoznać Cię z czekającymi w przyszłości zadaniami
  • elastyczny grafik pracy
  • minimum formalności, praca od zaraz

III. Nasze oczekiwania:

  • prawo jazdy kategorii D
  • świadectwo kwalifikacji na przewóz osób
  • otwartość i pozytywne nastawienie do pasażera
  • dbałość o powierzone mienie
  • mile widziana karta do tachografu cyfrowego

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania mogą składać aplikację (tj. CV, list
motywacyjny) drogą elektroniczną – email: [email protected] lub osobiście w Sekretariacie
firmy – Głogów, ul. Piastowska 5, tel. 76 835 00 66.W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji w firmie „Intertrans” PKS S.A. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informujemy, że Administratorem danych jest Intertrans PKS S.A. w Głogowie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Jeśli wyraża Pan/ Pani zgodę na udział w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez naszą firmę prosimy o zamieszczenie w CV dodatkowych klauzul: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez „Intertrans” PKS S.A. w Głogowie.

Wybrane dla Ciebie

Podinspektor ds. księgowości finansowo-budżetowej – trwa nabór

Urząd Miejski w Przemkowie przedłużył termin składania dokumentów aplikacyjnych na stanowisko Podinspektora ds. księgowości finansowo-budżetowej w Referacie Finansowym. Poniżej publikujemy pełną treść ogłoszenia o pracę.

Rozmaitości

Rzeźba Bolesława Chrobrego na lubińskim rondzie

Rzeźba Bolesława Chrobrego, która została zamontowana na rondzie u zbiegu ulic Spacerowej i Zielonogórskiej wzbudza zachwyt i podziw z jednej strony – zdziwienie i zaskoczenie z drugiej. –  Chrobry to są ziemie zachodnie, nie byłoby powrotu ziem zachodnich, gdyby nie Bolesław Chrobry – mówi dr Marek Zawadka, dyrektor Muzeum Historycznego.