*** W niedzielę druga tura wyborów samorządowych *** Swoich włodarzy wybierają mieszkańcy Legnicy, Gminy Polkowice i Gminy Ścinawa *** Do końca niedzielnego głosowania trwa cisza wyborcza ***

Urząd Gminy Grębocice poszukuje pracownika na zastępstwo

Urząd Gminy Grębocice szuka pracownika na zastępstwo na stanowisko Podinspektora ds. zagospodarowania przestrzennego. Publikujemy pełną treść ogłoszenia o pracę.

Wójt Gminy Grębocice ogłasza nabór na zastępstwo w Urzędzie Gminy w Grębocicach.
1. Stanowisko pracy: Podinspektor ds. zagospodarowania przestrzennego
2. Niezbędne wymagania od kandydatów:
a) obywatelstwo polskie,
b) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
c) brak skazania za przestępstwo umyślne lub przestępstwo skarbowe umyślne,
d) nieposzlakowana opinia,
e) wykształcenie wyższe – preferowane gospodarka przestrzenna, górnictwo i geologia,
f) znajomość przepisów prawnych regulujących ustrój i kompetencje samorządu gminnego,
g) znajomość przepisów ustawy :  o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, prawo geologiczne i górnicze, o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko, kodeks postępowania administracyjnego,
h) umiejętność obsługi komputera – pakiet Microsoft Office,
3. Wymagania dodatkowe
     a) znajomość programu – System Informacji Prawnej LEX,
4. Zadania wykonywane na stanowisku:
1.W zakresie zagospodarowania przestrzennego :
1.1 Współpracowanie z komisją urbanistyczną w zakresie zgodności zamierzeń
planistycznych ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy.
1.2. Koordynowanie prac dotyczących opracowywania i realizacji planów
       zagospodarowania przestrzennego oraz studium oraz konieczności ich
       sporządzania/ wyłanianie projektanta w drodze przetargu. Analiza projektów
       i dokumentów planistycznych.
1.3. Przygotowywanie wypisów i wyrysów z planu zagospodarowania przestrzennego,
       zaświadczeń o  przeznaczeniu w planie.
1.4. Przygotowywanie dokumentacji i projektu decyzji w sprawie naliczania opłaty z
       tytułu wzrostu wartości nieruchomości na skutek zmiany planu zagospodarowania
       przestrzennego.
1.5 Nadzór i koordynowanie prac nad wydawaniem decyzji o warunkach zabudowy
    i zagospodarowania terenu.
2.W zakresie geologii :
2.1. Wykonywanie zadań wynikających z ustawy prawo geologiczne i górnicze tj.
       przygotowywanie projektów dotyczących :
       a) opinii , postanowień do planu ruchu zakładu górniczego
       b) opinii do prac geologicznych
       c) uzgodnień do koncesji geologicznych
2.2. Prowadzenia dokumentacji dotyczącej opłaty eksploatacyjnej
3.Koordynacja działań dotyczących oddziaływania eksploatacji  na powierzchnię terenu :
   obsługiwanie programu Sejs –  Net oraz wykonywanie odczytów z akcelerometrów,
   sprawowanie pieczy nad poprawnością działania aparatury
   pomiarowej, sporządzanie ankiet makrosejsmicznych.
4. Analiza opracowań dotyczących inwestycji wykonywanych w terenie górniczym
    (np.: „Żelazny Most”, szyb R-XI, GG – 1) oraz opracowań dotyczących wstrząsów
    (drgań gruntu).
5. Koordynowanie działań dotyczących szkód górniczych we współpracy ze
    społeczeństwem.
6. Realizacja innych zadań ustalonych w uchwałach Rady Gminy i zarządzeń Wójta
    lub zleconych przez Wójta oraz przez Skarbnika Gminy.
7. Ścisła współpraca z Gminnym Centrum Zarządzania Kryzysowego dotycząca
    wykonywania zadań obronnych oraz zadań z zakresu zarządzania kryzysowego.
5. Warunki pracy:
    Praca na przedmiotowym stanowisku nie jest narażona na występowanie uciążliwych i
    szkodliwych warunków pracy.
6. W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób
    niepełnosprawnych w urzędzie , w rozumieniu przepisów i rehabilitacji zawodowej i
    społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych jest niższy niż 6%.
7. Wymagane dokumenty:
1) list motywacyjny,
2) CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej,
3) kwestionariusz osobowy – według wzoru dostępnego na stronie internetowej Urzędu Gminy oraz w Referacie Organizacyjnym Urzędu Gminy w Grębocicach- sekretariat pok. Nr 12
4) kserokopie świadectw pracy z dotychczasowych miejsc pracy/ poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem/,
5) kserokopie dokumentów /poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem/ potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
6) oświadczenie kandydata o braku skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
7) oświadczenie kandydata, że w przypadku wyboru jego oferty zobowiązuje się nie wykonywać zajęć pozostających w sprzeczności lub związanych z zajęciami, które wykonuje w ramach obowiązków służbowych, wywołujących uzasadnione podejrzenie o stronniczość lub interesowność oraz zajęć sprzecznych z obowiązkami wynikającymi z ustawy,
8) oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych,
9) w przypadku gdy kandydatem jest osoba niepełnosprawna – kopie dokumentów potwierdzających niepełnosprawność,
10) inne dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach
Dokumenty aplikacyjne : list motywacyjny, CV powinny być opatrzone klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych  /Dz. U. z 2019r.  poz. 1781/.
Przyjmuję do wiadomości fakt obowiązku publikacji w Biuletynie Informacji Publicznej moich danych osobowych, zgodnie z wymogami ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych /Dz. U. z 2019r., poz. 1282 ze zm./.
Kandydat wybrany w naborze do zatrudnienia będzie zobowiązany przedłożyć w Referacie Organizacyjnym Urzędu Gminy w Grębocicach przed zawarciem z nim umowy o pracę, oryginał ważnego zaświadczenia zawierającego informację o nie karalności za przestępstwo umyślne uzyskanego na koszt kandydata z Krajowego Rejestru Karnego.
6. Miejsce i termin złożenia dokumentów.
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy przesłać lub złożyć osobiście w zamkniętej kopercie w terminie do dnia  23 kwietnia 2021r. do godz. 10.00
pod adresem : Urząd Gminy w Grębocicach, ul. Głogowska 3, 59 – 150 Grębocice, pok. Nr 1 w zaklejonej kopercie z dopiskiem :
„Nabór na zastępstwo w Urzędzie Gminy w Grębocicach – nazwa stanowiska:  ”Podinspektor ds. zagospodarowania przestrzennego”
Aplikacje, które wpłyną po wyżej określonym terminie/ decyduje data wpływu do urzędu/ nie będą rozpatrywane.
Z Regulaminem naboru można się zapoznać w Urzędzie Gminy w Grębocicach pok. Nr 12.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 76 8315 – 501
Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej oraz na tablicy informacyjnej w Urzędzie Gminy w Grębocicach przy  ul. Głogowskiej 3.
Kandydaci spełniający wymogi formalne, będą informowani indywidualnie o dalszym etapie naboru.

Wybrane dla Ciebie

Jest praca dla konserwatora w Rzeczycy

Ruszył nabór na stanowisko pracy konserwatora w szkole i przedszkolu w Rzeczycy w Gminie Grębocice. Poniżej publikujemy pełne ogłoszenie o pracę.

Tylko do 8 listopada czekają na dokumenty

Przypominamy, że tylko do 8 listopada trwa nabór na stanowisko podinspektora ds. promocji w Urzędzie Gminy w Grębocicach. Publikujemy pełną treść ogłoszenia o pracę.

Jest praca w Grębocicach – podinspektor ds. profilaktyki zdrowotnej

Wójt Gminy Grębocice ogłosił otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy w Grębocicach. Poszukuje się chętnych do pracy na stanowisku podinspektora ds. profilaktyki zdrowotnej. Poniżej publikujemy pełną treść ogłoszenia.

Szukają pracownika do działu promocji w Grębocicach

Urząd Gminy Grębocice poszukuje osoby chętnej do pracy na stanowisku inspektora ds. promocji. Jest to praca na zastępstwo. Poniżej publikujemy pełną treść ogłoszenia.

Rozmaitości

Dobre praktyki KGHM dostrzeżone w prestiżowym raporcie CSR-owym

Kampanie i działania prospołeczne organizowane przez pracowników spółki KGHM po raz kolejny zostały docenione w prestiżowym raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Obszerna publikacja dokumentuje aktywność największych polskich firm w zakresie działań CSR-owych w minionym roku. A tych w Polskiej Miedzi było co niemiara.