*** W niedzielę druga tura wyborów samorządowych *** Swoich włodarzy wybierają mieszkańcy Legnicy, Gminy Polkowice i Gminy Ścinawa *** Do końca niedzielnego głosowania trwa cisza wyborcza ***

W Żukowicach poszukują do pracy konserwatora

Wójt Gminy Żukowice ogłosił nabór na wolne stanowisko w Urzędzie Gminy Żukowice. Poniżej publikujemy pełna treść ogłoszenia o pracę.

Stanowisko: konserwator – 1 etat.

Miejsce wykonywania pracy: Urząd Gminy Żukowice, teren Gminy Żukowice.

Przewidywany zakres obowiązków wymaga przemieszczania się samochodem zarówno po terenie Gminy Żukowice jak i miasta Głogowa.

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych  w  jednostce,  w  rozumieniu  przepisów  o  rehabilitacji  zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, jest niższy niż 6%.

Wymagania niezbędne:

O udziału w konkursie mogą być dopuszczone osoby spełniające następujące wymogi:
1.   Posiadające obywatelstwo polskie.

  1. Posiadające wykształcenie podstawowe.
  2. Posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystające z pełni praw
  3. Posiadające stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku.
  4. Posiadające prawo jazdy kat. B.

Wymagania dodatkowe:

Mile widziane uprawnienia palacz kotłów c.o. i ważne świadectwo kwalifikacyjne.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  1. Utrzymanie porządku na posesjach administrowanych przez Gminę Żukowice.
  2. Prace konserwacyjne,  naprawcze   i   porządkowe   na   terenie   obiektu   Urzędu   oraz w budynkach administrowanych przez Gminę Żukowice.
  1. Utrzymywanie porządku i czystości, w tym: zamiatanie, odśnieżanie, posypywanie piaskiem, wykaszanie trawników, grabienie, przycinanie gałęzi drzew i krzewów.
  2. Wykonywanie prac porządkowych oraz utrzymanie zieleni na terenie gminy.
  3. Dbałość o  powierzony  sprzęt  i narzędzia pracy, w tym dokonywanie bieżących napraw i konserwacji.
  1. Wykonywanie doraźnych prac awaryjnych w budynkach komunalnych administrowanych przez Gminę Żukowice.
  2. Inne pace dotyczące dbałości o mienie gminne.
  3. Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego.

Wymagane dokumenty:

  1. List motywacyjny.
  2. Życiorys (z telefonem kontaktowym).
  3. Kwestionariusz osobowy osoby ubiegającej się o zatrudnienie.
  4. Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie.
  5. Kopie dokumentów potwierdzających staż pracy.
  6. Oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych.
  7. Kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydatów zamierzających skorzystać z uprawnienia określonego w art. 13 ust 2. ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2019r. poz. 1282).
  8. Oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na podjęciu pracy na ww. stanowisku.
  9. Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji oraz o zapoznaniu się z klauzulą informacyjną.

Dokumenty należy składać w zaklejonych kopertach z dopiskiem „nabór na wolne stanowisko pracy: konserwator ” w Urzędzie  Gminy w Żukowicach lub za pośrednictwem    poczty   na  adres: Urząd Gminy Żukowice,  67  –  231 Żukowice 148 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 14 czerwca 2021r., do godz. 15.30. Decyduje data faktycznego wpływu do urzędu.

Po weryfikacji dostarczonych dokumentów z kandydatami będzie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna.

Dodatkowe informacje:

  • kontakt z sekretarzem komisji rekrutacyjnej: tel.: 76 8314241,
  • aplikacje, które wpłyną do Urzędu Gminy po wskazanym terminie, nie będą rozpatrywane,
  • kandydaci spełniający wymogi formalne zostaną poinformowani o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Kwestionariusz i kandydata i oświadczenie dostępne są na stronie TUTAJ

Rozmaitości

Dobre praktyki KGHM dostrzeżone w prestiżowym raporcie CSR-owym

Kampanie i działania prospołeczne organizowane przez pracowników spółki KGHM po raz kolejny zostały docenione w prestiżowym raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Obszerna publikacja dokumentuje aktywność największych polskich firm w zakresie działań CSR-owych w minionym roku. A tych w Polskiej Miedzi było co niemiara.