×
*** Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu na boiskach PKO Ekstraklasy *** Policjanci z Legnicy uratowali dwójkę małych dzieci, które spały w zamkniętym samochodzie w czasie upału ***

Rozmaitości

Pętla autobusowa gotowa, wracają dawne przystanki

Zakończyły się prace związane z przebudową pętli autobusowej w Chróstniku w gminie Lubin. W związku z tym, przywrócone zostały już trasy kursowania autobusów linii nr 2 i 5 Lubińskich Przewozów Pasażerskich.

Cenne i rzetelne informacje dotyczące funduszy unijnych

W siedzibie Branżowego Centrum Umiejętności w Lubinie zorganizowano dziś ważne i interesujące spotkanie dla lokalnych przedsiębiorców. Szkolenie dotyczyło skutecznego pozyskiwania środków unijnych na działalność średnich i mikro przedsiębiorstw. Gospodarzami byli Związek Pracodawców Polska Miedź oraz Miedziowe Centrum Kształcenia Kadr. 

W Radwanicach polewali się szampanem. Sławomir zrobił różnicę

Jak Radwanice zrobią święto gminy, to musi być sukces frekwencyjny. Koncert Sławomira przyciągnął do urokliwego parku prawdziwe tłumy mieszkańców gminy i okolic. Charyzmatyczny wokalista zaśpiewał swoje największe hity „polewając się szampanem”. To nie był jednak koniec emocji, bo wieczorem zagrała grupa Boys.

Opowiem Ci o Kresach – śląskie losy kresowej rodziny

Uczniowie szkół powiatu polkowickiego zdobyli zaszczytne laury w konkursie pod hasłem: „Opowiem Ci o Kresach – śląskie losy Kresowej rodziny”. Wydarzenie dedykowane było uczniom z trzech województw: śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego. Laureatom gratulujemy! 

1 2 3 98