×
*** Dziś mija 66. rocznica odkrycia złóż rudy miedzi *** Fundacja KGHM Polska Miedź rozpoczyna jubileuszowy rok obchodów 20-lecia swojej działalności ***

Rozmaitości

Hej wesele! Tańcowało, grało i śpiewało – przegląd zespołów ludowych

Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej zaprasza zespoły folklorystyczne i ludowe do udziału w jubileuszowym XXX Przeglądzie Zespołów Ludowych i Folklorystycznych – Jaczów 2023. Przegląd: „Hej wesele! Tańcowało, grało i śpiewało” – podobnie, jak w roku ubiegłym – odbędzie się w dwóch formułach: konkursu i występów na żywo.

Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa – rozwieszą kolorowe skarpetki

Z okazji Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa, w polkowickim rynku odbędzie się dziś trzecia edycja Dnia Kolorowej Skarpetki. Zaplanowano występy przedszkolaków i podopiecznych Stowarzyszenia „Żyć Godnie”, festiwal maskotek i wiele innych atrakcji. Zapraszamy już od godziny 11. 

Finanse i narzędzia rozwoju innowacyjnych przedsiębiorców

Związek Pracodawców Polska Miedź wraz z Legnicką Specjalną Strefą Ekonomiczną mają przyjemność zaprosić na konferencję pt: „Finanse i narzędzia rozwoju innowacyjnych przedsiębiorców”. Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę, 22 marca, w Centrum Konferencyjnym LSSE przy ul. Rycerskiej w Legnicy.

Komunikacyjne udogodnienie dla mieszkańców gminy Jerzmanowa

Władze gminy Jerzmanowa podpisały porozumienie w sprawie powierzenia gminie miejskiej Głogów części zadań z zakresu publicznego transportu zbiorowego. To oznacza, że w myśl umowy, utworzona została nowa linia nr 4 komunikacji miejskiej, która zastąpi drugi dodatkowy autobus linii komunikacyjnej nr 2, który był podstawiany na pierwszym porannym kursie w dni robocze.

1 2 3 55