×
*** Centrum Badań Jakości pochwaliło się nowoczesnym Mobilnym Laboratorium Środowiskowym. Prezentacja odbyła się na dziedzińcu Centrali KGHM *** Tylko w styczniu spółka KGHM Metraco sprzedała 50 tysięcy ton soli drogowej ***

9 marca ruszy nabór do chojnowskich przedszkoli

Od 9 do 31 marca będzie można składać wnioski o przyjęcie do miejskich przedszkoli publicznych w Chojnowie. Lista zakwalifikowanych kandydatów zostanie opublikowana do 20 kwietnia.

Złożenie wniosku o przyjęcie do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym będzie możliwe od 9 do 31 marca.

Do 19 kwietnia potrwa weryfikowanie przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do przedszkola. Lista zakwalifikowanych kandydatów zostanie opublikowana do 20 kwietnia. Od 21 do 26 kwietnia rodzice kandydatów będą zobowiązani do potwierdzenia woli przyjęcia do przedszkola w postaci pisemnego oświadczenia.

Poniżej publikujemy szczegółowy harmonogram oraz kryteria rekrutacji.

 

Źródło: chojnow.pl

 

 
rekrutacja2021 1
rekrutacja2021 2

Na sygnale

Podpisywali lewe polisy, wyłudzili prowizje, prali brudne pieniądze

Do sądu wpłynął akt oskarżenia przeciwko członkom zorganizowanej grupy przestępczej, która dokonała oszustwa na szkodę jednego z warszawskich towarzystw ubezpieczeniowych. Na ławie oskarżonych zasiądzie łącznie 17 osób, wśród nich prezes spółki, członek zarządu i prokurent.