×
*** Szczypiornistki Zagłębia Lubin obroniły tytuł mistrzyń Polski! *** Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin wygrali z Rakowem i utrzymali się w ekstraklasie ***

Czy te futrzaki znajdą kochający dom?

Przypominamy, że Ajax i Alan nadal czekają na bezpieczne i kochające domy. Jeśli któryś z tych psiaków rozgrzewa wasze serca nie czekajcie!

Ajax i Alan zostały odłowione na terenie Gminy Żukowice. Osobie, która zdecyduje się przygarnąć psa samorząd może zrekompensować koszty utrzymania do wysokości 700 złotych. Oba psy przebywają obecnie w Miejskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt we Wróblinie Głogowskim.
Jeśli chcecie adoptować psiaki wystarczy skontaktować się z Urzędem Gminy w Żukowcach pod numerem telefonu 76 836 60 10.
 
ajax

Wybrane dla Ciebie

W trosce o czworonogi. Miski z wodą na upały

Upały wszystkim dają się we znaki. Z myślą o czworonogach, przy urzędzie gminy postawiono stojak z dwiema miskami wody, by spragnione zwierzęta mogły ugasić pragnienie. Na tym nie koniec. Miski z wodą dla czworonogów nie są w Polkowicach nowością. – W zeszłym roku z inicjatywy naszego klubu miska z wodą pojawiła się koło ratusza, co […]

Sport

Czterech zawodników Zagłębia w kadrze Polski

Czterech zawodników KGHM Zagłębia Lubin dostało powołania do młodzieżowych reprezentacji Polski. Łukasz Poręba, Tomasz Pieńko i Łukasz Łakomy znaleźli się na liście zawodników na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski U-21.