×
*** Ponad 20 jednostek PSP i OSP z powiatów polkowickiego i głogowskiego walczyło z pożarem kamienicy w centrum Przemkowa ***

Gmina Gaworzyce sprzedaje mieszkanie w Dzikowie

W Dzikowie, w Gminie Gaworzyce jest mieszkanie do sprzedaży.Cena wywoławcza to 46 tysięcy zotych. Przetarg zaplanowano 3 grudnia 2022 r. o godz. 12.00 w sali nr 207 w Urzędzie Gminy w Gaworzycach. Poniżej publikujemy informacje gminy.

Lokal mieszkalny położony jest na parterze budynku wielolokalowego i składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz przedpokoju. W lokalu występuje instalacja wodna, kanalizacyjna i elektryczna. Lokal nie posiada łazienki i WC. Jest przeznaczony do remontu. Do lokalu przynależy pomieszczenie gospodarcze w budynku gospodarczym oraz prawo korzystania z latryny posadowionej na działce nr 23/5 i użytkowanej w ramach nieruchomości wspólnej.

Przetarg ustny nieograniczony odbędzie się dnia 13 grudnia 2022 r. o godz. 12.00 w sali nr 207 w Urzędzie Gminy w Gaworzycach, 59-180 Gaworzyce, ul. Dworcowa 95.

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłata wadium w formie pieniężnej na konto Urzędu Gminy Bank Spółdzielczy w Legnicy, Oddział w Gaworzycach – nr: 80 8649 1060 2007 7001 1223 0012 najpóźniej do dnia 6 grudnia 2022 r.

Cena wywoławcza to 46.000,00 zł
Wadium wynosi 4.600,00 zł.

 

Wybrane dla Ciebie

Będzie asfalt w Zaborowie w Gminie Ścinawa

Burmistrz Ścinawy podpisał umowę na remont dróg gminnych w miejscowości Zaborów. Prace ruszą lada moment, a mieszkańcy w końcu doczekają się dróg asfaltowych.

Uroczysta akademia barbórkowa w Centrali KGHM

W regionie zagłębia miedziowego trwają uroczyste akademie z okazji górniczego święta. Dzisiaj świętowali pracownicy Centrali KGHM. Podczas uroczystego spotkania w sali im. Jana Wyżykowskiego wyróżnionych zostało stu pracowników miedziowej spółki.

Kolejny raz okradli strażaków z Kotli. Zniknęły akumulatory i paliwo

Każdego dnia są gotowi by nieść pomoc potrzebującym. A teraz to właśnie oni potrzebują wsparcia. Mowa o strażakach z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kotli, którzy po raz drugi padli ofiarą złodziei.

Elfy świętego Mikołaja zaprosiły wszystkie dzieci do zabawy

Każdy miał piękny strój i każdy czekał na zabawę ze świętym Mikołajem i jego szalonymi Elfami. Było dużo śmiechu, dużo tańców i niezapomniane wrażenia!

Poznajecie tego psa? Czeka na swoich właścicieli

Psa, którego widzicie na zdjęciach odłowiono w Niemstowie w Gminie Lubin. Teraz czeka aż odbiorą go właściciele.

Konsultacje społeczne w sprawie kolei aglomeracyjnej

Gaworzyce, Radwanice,Grębocice, Jerzmanowa – to tylko część miejscowości, w których odbędzie się druga tura spotkań konsultacyjnych w temacie kolei aglomeracyjnej w zagłębiu miedziowym. Linia kolejowa ma połączyć Legnicę, Lubin, Polkowice i Głogów.

Sport

Skrzyżują rękawice w memoriale Wiesława Niemkiewicza

Już jutro, w sobotę, 10 grudnia, w sali sportowej Zespołu Szkół nr 2 przy Szpakowej w Lubinie odbędzie się memoriał pamięci Wiesława Niemkiewicza. Ten wyjątkowy turniej pięściarski organizowany jest przez Stowarzyszenie Boks Lubin. Patronat objął starosta lubiński, Paweł Kleszcz.