×
*** Szczypiornistki Zagłębia Lubin obroniły tytuł mistrzyń Polski! *** Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin wygrali z Rakowem i utrzymali się w ekstraklasie ***

Ktoś poznaje tego psa? Został odłowiony w Przemkowie

Kolejny pies, który mógł uciec swoim właścicielom. Owczarek niemiecki został odłowiony w Przemowie na ulicy Słonecznej. Poznajecie go?

Na swoich właścicieli w Przemkowie czeka owczarek niemiecki. Został odłowiony na ulicy Słonecznej. Pies jest maści czarnej, podpalanej. Jego wiek oszacowano na około pięć lat. Pies jest spokojny, nie wykazuje agresji.

Ma zapewnioną tymczasową opiekę. W przypadku nieznalezienia się właściciela lub nowego opiekuna psa, gmina będzie zmuszona do oddania go do schroniska dla bezdomnych zwierząt. Dodatkowe informacje pod nr tel.: 768320483.

 

Wybrane dla Ciebie

Poznajecie tego psiaka? Szuka właściciela lub nowego domu

Ten mały psiak mógł komuś uciec lub został porzucony. Odłowiono go na terenie Gminy Przemków. Poznajecie go?

Poznajecie tego psiaka? Został odłowiony w Przemkowie

Ten psiak czeka na swoich właścicieli lub osobę, która da mu nowy odpowiedzialny dom.

Poznajecie tego psiaka? Mógł uciec, a teraz czeka na właściciela!

Ten psi staruszek mógł komuś uciec lub niestety zostać porzuconym. Został odłowiony w Wilkocinie w Gminie Przemków i teraz czeka na swoich właścicieli lub nowy dom.

Sport

Czterech zawodników Zagłębia w kadrze Polski

Czterech zawodników KGHM Zagłębia Lubin dostało powołania do młodzieżowych reprezentacji Polski. Łukasz Poręba, Tomasz Pieńko i Łukasz Łakomy znaleźli się na liście zawodników na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski U-21.