×
*** 11 samorządów zagłębia miedziowego z dofinansowaniem na zakup samochodów dla OSP *** Spółka KGHM została sponsorem klubu żużlowego - Stali Gorzów ***

Oddaj niepotrzebne rzeczy – daj im drugie życie

Słyszeliście już o eko-barteringu, który wprowadził Związek Gmin Zagłębia Miedziowego na terenie PSZOK w Grębocicach, Radwanicach i Polkowicach? Jeśli nie to zainteresujcie się tematem. Dzięki temu możecie oddać przedmioty, których już nie używacie i znaleźć wśród nich jakąś perełkę do swojego domu.

 

Eko-bartering ułatwia wymianę przedmiotów, które nie są nam już potrzebne, a mogą przydać się komuś innemu. Jeśli macie takie w swoich domach, na strychach czy komórkach – sprawdźcie i dajcie im drugie życie. Swoje stare sprzęty możecie zostawić między innymi w PSZOK Grębocicach gdzie znajduje się  wiata na przedmioty do ponownego użycia, w której możecie:
– zostawić niepotrzebne wam przedmioty w dobrym stanie, dzięki czemu mają szanse znaleźć nowego właściciela,
– znaleźć wyjątkowe rzeczy i zabrać je ze sobą do domu (za darmo).

Przedmioty, które szukają nowych właścicieli udostępniane są na Facebooku na grupie GRATY Z WIATY https://www.facebook.com/groups/812635873245687

Dni i godziny otwarcia PSZOK w Grębocicach (plac koło oczyszczalni ścieków)
wtorek – 14:00-18:00
środa – 09:00-13:00
czwartek – 14:00-18:00
piątek – 14:00-18:00
sobota – 10:00-14:00.

 

Wybrane dla Ciebie

Postawili się faworyzowanym rywalom. Porażka Cuprum

W ostatnim swoim meczu sezonu zasadniczego siatkarze Cuprum Lubin dzielnie walczyli na wyjeździe z zespołem Aluronu Wartą Zawiercie. Faworyzowani gospodarze musieli się sporo natrudzić, by ostatecznie pokonać lubinian po tie-breaku.

Górnik przegrywa i ląduje w strefie spadkowej

Po dzisiejszej porażce ze Zniczem Pruszków, sytuacja piłkarzy Górnika Polkowice jest nie do pozazdroszczenia. Zielono-czarni spadli do strefy spadkowej i zaczyna się nerwówka.

Pierwszy Inkubator przedsiębiorczości już otwarty

Władze miasta i powiatu, szefowie spółek komunalnych, prywatnych firm i szeroko zakrojonego biznesu odwiedzili pierwszy z dwóch zaplanowanych w Lubinie Inkubatorów Przedsiębiorczości. Otwarto go w lubińskim ZOO.

Takiej imprezy historycznej w Głogowie jeszcze nie było!

Głogów niczym z czasów wojny. Dzisiaj ulicami miasta przeszły grupy rekonstrukcyjne. Były wozy bojowe, karabiny, żołnierze. Popołudniu mieszkańcy spotkali się z Bogusławem Wołoszańskim w teatrze miejskim. 

Poznajecie tego psa? Odłowiono go w Szymocinie

Pracownicy Urzędu Gminy Grębocice zabezpieczyli psa, którego widzicie na zdjęciach. Poszukiwany jest jego właściciel.

Policja szuka Karola Kaczmarczyka. Wiecie gdzie się ukrywa?

Policja z Lubina poszukuje Karola Kaczmarczyka. Ostatni znany adres zamieszkania mężczyzny to Szklary Górne. Mężczyzna poszukiwany jest między innymi za jazdę na podwójnym gazie.