×
*** Otwarto nową drogę łączącą Osiek i Chróstnik *** Derby Chrobrego z Miedzią zakończyły się bezbramkowym remisem *** Minister Krzysztof Kubów wizytował inwestycje w gminach Przemków i Chocianów ***

Poparzeni Kawą Trzy zaśpiewają dla lubińskiej publiczności

Już w najbliższą sobotę, w Centrum Kultury Muza w Lubinie wystąpi zespól Poparzeni Kawą Trzy. Jeszcze macie szanse kupić bilet!

„Byłaś dla mnie wszystkim”, „Kawałek do tańca” czy „Wezmę cię” to utwory, które większość z nas potrafi zanucić. Nic dziwnego zatem, że usłyszymy je na sobotnim koncercie w Muzie. Grupa pracowników Radia RMF FM i Radia Zet zagra w składzie: Roman Osica, Krzysztof Zasada, Wojciech Jagielski, Mariusz Gierszewski, Piotrek Sławiński, Marian Hilla, Jacek Kret. Zespół zaśpiewa piosenki, których autorem tekstów jest Rafał Bryndal – ósmy nieformalny członek zespołu.

Zapraszamy 25 września (sobota), godz. 19:00, sala widowiskowa, bilety 80 zł / 90 zł w dniu koncertu.  Bilety również w sprzedaży internetowej na www.muza.biletpro24.pl

 

Wybrane dla Ciebie

W Parku Wrocławskim zaśpiewają… dinozaury

W najbliższą niedzielę, 26 września, w Parku Wrocławskim w Lubinie mieszkańcy będą mieli okazję hucznie i muzycznie pożegnać lato!

Wniebodęte! Narodowa Orkiestra Dęta w niedzielę zagra na błoniach

Muzycy Narodowej Orkiestry Dętej po raz kolejny zagrają przed lubińską publicznością. W niedzielę zapraszamy na koncert Wniebodęte! Początek o godz. 17.

Narodowa Orkiestra Dęta dla lubinian po pandemii (ZDJĘCIA)

Dwie godziny wspaniałej muzyki. Gwiazdy polskiej estrady na lubińskiej scenie. I co najważniejsze – pierwszy koncert z publicznością na świeżym powietrzu! A publiczność nie zawiodła!

„Pejzaż zimowy – niekoniecznie prawdziwy”

Centrum Kultury Muza w Lubinie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie pod hasłem „Pejzaż zimowy – niekoniecznie prawdziwy”.

Jak się wyleczyć z miłości – recital Justyny Gumiennej on-line

Zapraszamy na recital Justyny Gumiennej. Ze względu na ograniczenia epidemiczne odbędzie się on w sieci. Zapraszamy 14 lutego o godz. 18. “Jak się wyleczyć z miłości” to opowieść o różnych odsłonach miłości słowami niepowtarzalnej poetki polskiej – Agnieszki Osieckiej w kompozycjach muzycznych m. in. Korcza, Paszka czy Sławińskiego. Miłość szczęśliwa, miłość zraniona, miłość szalona i […]

The Liverpool – koncert on-line

Kultura nie zniknęła. Wszystkich fanów zespołu The Liverpool zapraszamy na koncert w sieci!