×
*** Otwarto nową drogę łączącą Osiek i Chróstnik *** Derby Chrobrego z Miedzią zakończyły się bezbramkowym remisem *** Minister Krzysztof Kubów wizytował inwestycje w gminach Przemków i Chocianów ***

Stanisława Celińska wystąpi w Polkowicach!

Już 1 października do Polkowic przyjedzie Stanisława Celińska. Koncert „Jesienna…” rozpocznie o godz. 19.00 w Auli Forum (ul. Skalników 6 ). Artystka wystąpi wspólnie z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko. 

Stanisława Celińska to ceniona i bardzo wszechstronna artystka. Jej występy przyciągają tłumy i wypełniają sale do ostatniego miejsca. Tym razem będziemy mieli okazję wysłuchać jej w Polkowicach.

„Jesienna…” – to bardzo osobisty koncert. To coś dla tych, którzy w piosenkach i muzyce szukają miłości i tęsknoty. Celińska wysłuchała setek opowieści swoich fanów – ciepłych, dobrych i tych smutnych także. I postanowiła napisać teksty skierowane właśnie do nich, o ich rozterkach, przeżyciach i troskach, o tym jak odnaleźć spokój i kojenie.

Maciej Muraszko dokonał niemal cudu by do słów artystki ułożyć melodię oddającą wszystkie emocje. Ten duet zachwyca od lat i na pewno warto go posłuchać jeszcze raz!

Artystce na scenie towarzyszą uznani polscy muzycy:
Wojciech Olszewski – fortepian
Kuba Frydrych – gitary
Krzysztof Samela – kontrabas
Julia Muraszko – skrzypce
Paweł Pełczyński – saksofon
Janusz Muraszko – akordeon
Maciej Muraszko – perkusja

Bilety: ulgowe* 40 zł ulgowe (50 zł w dniu wydarzenia), normalne 60 zł (70 zł w dniu wydarzenia) do nabycia w Galerii “Rynek 26” oraz na stronie www.bilety.ckpolkowice.pl

 *Bilety ulgowe dla osób 60 +. Osoby, które zakupiły bilet ulgowy winny przed wejściem na koncert okazać ważny dokument uprawniający do ulgi.

Podczas koncertu obowiązuje nakaz zasłaniania ust oraz nosa. Koncert odbędzie się z zachowaniem obowiązujących zasad sanitarnych.

 

 
image description
image description

Wybrane dla Ciebie

Drugie życie maszyn do szycia. Dar KGHM ZANAM dla Centrum Kultury

15 krawieckich maszyn do szycia trafiło na potrzeby Centrum Kultury w Polkowicach. To dar od spółki KGHM ZANAM, której pracownicy – w okresie największego wzrostu zakażeń na koronawirusa – szyli na tych maszynach maseczki ochronne. 

Szukają wystawców na sierpniowy jarmark w Polkowicach

Centrum Kultury w Polkowicach zachęca rękodzielników, hobbystów i producentów wyrobów do zgłoszenia się i wystawienia swoich produktów na II Jarmarku św. Sebastiana w Polkowicach!

Wracają koncerty muzyczne, będzie w czym wybierać

Luzowanie obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa sprawia, że odmrażane są już imprezy na świeżym powietrzu i koncerty muzyczne dla szerszej publiczności. W najbliższym czasie w Polkowicach odbędą się dwa ciekawe występy, a już wiadomo, że tegoroczne Dni Lubina przeniesiono na ostatnio weekend sierpnia, na pożegnanie wakacji.

Zrobią spektakl o pierwszych osadnikach w Polkowicach

Teatr im. Modrzejewskiej w Legnicy wraz z Centrum Kultury w Polkowicach przygotują wspólnie plenerowe widowisko poświęcone ludziom, którzy tuż po II wojnie światowej osiedlili się na ziemiach w tej części Dolnego Śląska. Do współpracy nad spektaklem, teatr chce zaprosić samych mieszkańców Polkowic, którzy będą pracować pod okiem profesjonalnych aktorów. Zainteresowani udziałem w przygotowaniach do widowiska […]

Muzycznie na koniec roku – koncerty zagrają w sieci

Pandemia daje się we znaki? tęsknicie za koncertami? Za muzyką na żywo? Za spotkaniami z przyjaciółmi? Na ograniczenia społeczne wpływów nie mamy, ale w regonie znajdą się ciekawe propozycje do miłego spędzenia czasu i to w muzycznym stylu. Na dwa koncerty i Sylwestrową Domówkę – online – zaprasza w grudniu Centrum Kultury w Polkowicach. To […]