×
*** Centrum Badań Jakości pochwaliło się nowoczesnym Mobilnym Laboratorium Środowiskowym. Prezentacja odbyła się na dziedzińcu Centrali KGHM *** Tylko w styczniu spółka KGHM Metraco sprzedała 50 tysięcy ton soli drogowej ***

Wujek Czarek zaprasza w marcu. Jeszcze są bilety!

Wszystko wskazuje na to, że mieszkańcy Polkowic doczekają się występu Cezarego Pazury. Ze względu na ograniczenia związane z pandemią koronawirusa wszystko się zdarzyć może, ale na tę chwilę występ jest zaplanowany na początek marca!

Cezary Pazura w Polkowicach miał wystąpić jeszcze w październiku, jednak ze względu na kolejną falę zachorowań na COVID-19 występ odwołano. Zakupione wcześniej bilety zachowały ważność, ale jak informuje organizator – jest jeszcze kilka wolnych miejsc, jakby ktoś chciał wyjść z domu i wspólnie bawić się na występie.

W swoim programie „Wujek Czarek na żywo” opowie Wam o swoich doświadczeniach i codziennych spostrzeżeniach, które mogą Was doprowadzić do łez. Jego dorobek aktorski jest imponujący i różnorodny, a poczucie humoru wręcz legendarne. Cezary Pazura nie raz i nie dwa zaskakiwał widzów swoim talentem aktorskim i satyrycznym. Zagrał w wielu kultowych dziś produkcjach, jak np. „13 posterunek”, „Kiler” czy „Chłopaki nie płaczą”, świetnie czuje się również na scenie kabaretowej, gdzie występował m.in. z Kabaretem Ani MruMru oraz Kabaretem Młodych Panów”.

Bilety w cenie 40 zł/ 50 zł w dniu występu, można kupić w kasach Centrum Kultury: w Kinie (czwartek-niedziela, godz. 16-19.30); w Galerii „Rynek 26” (poniedziałek-niedziela, godz. 10-18) oraz w kasie w Sobinie przy ul. Polkowickiej 69A (poniedziałek-piątek, godz. 7.30-15.30).

Spektakl dla osób powyżej 16. roku życia.

Ważne. Ze względu na zmieniającą się sytuację epidemiologiczną w kraju trzeba też liczyć się z tym, że obecne obostrzenia sanitarne mogą się zmienić. Informacje na ten temat będą na bieżąco podawane na stronie Centrum Kultury oraz profilu na Facebooku.

 

Wybrane dla Ciebie

Podpisywali lewe polisy, wyłudzili prowizje, prali brudne pieniądze

Do sądu wpłynął akt oskarżenia przeciwko członkom zorganizowanej grupy przestępczej, która dokonała oszustwa na szkodę jednego z warszawskich towarzystw ubezpieczeniowych. Na ławie oskarżonych zasiądzie łącznie 17 osób, wśród nich prezes spółki, członek zarządu i prokurent.

OOBE zagra dla nas w sieci. Koncert 2 marca

Mocne, rockowe brzmienie, czyli koncert zespołu OOBE – to kolejna propozycja Centrum Kultury w Polkowicach, w formie online, na wtorkowy wieczór 2 marca.

Pracownicy CCC wspierają lokalne społeczności Dolnego Śląska

Przekazanie tabletów graficznych dla uczniów, wsparcie placówek medycznych, zbiórki pomocowe dla osób najbardziej potrzebujących – to tylko nieliczne z wielu inicjatyw, które na co dzień są inicjowane i realizowane przez pracowników CCC.

Rozbudowa sieci światłowodowej w Przemkowie

W Przemkowie wznowione zostały prace w ramach projektu Polska Cyfrowa związane z rozbudową  sieci światłowodowej w miejscach o słabej dostępności do internetu.

Bezpieczny Zagłębiak. O tym jak zachować się na drodze

Lubińscy policjanci prowadzą cykl spotkań poświęconych bezpieczeństwu dzieci na drodze. Aby było ciekawiej i na dłużej uczniowie zapamiętali rady policjantów, funkcjonariusze wspólnie z klubem sportowym „Zagłębie Lubin” stworzyli film edukacyjny, w którym główną rolę grają maskotki – Komisarz Lew i Krecik.

Z mieszkania prosto do celi. Spędzi tam trochę czasu

Lubińscy policjanci zatrzymali 24 – latka, podejrzanego o liczne kradzieże na terenie miasta. Jak ustalili, mężczyzna kradł w sklepach wszystko co mógł łatwo sprzedać. Teraz stanie przed sądem.

Na sygnale

Podpisywali lewe polisy, wyłudzili prowizje, prali brudne pieniądze

Do sądu wpłynął akt oskarżenia przeciwko członkom zorganizowanej grupy przestępczej, która dokonała oszustwa na szkodę jednego z warszawskich towarzystw ubezpieczeniowych. Na ławie oskarżonych zasiądzie łącznie 17 osób, wśród nich prezes spółki, członek zarządu i prokurent.