×
*** Wroclawski sąd utrzymał w mocy decyzję sądu I instancji w sprawe słów Donalnda Tuska, który stwierdził, że Bezpartyjni Samorządowcy to "przystawka PiS" i "pomocnicy Kaczyńskiego" ***

Głogów

Najzdolniejsi i najlepsi. Stypendia wójta gminy Kotla rozdane

W sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kotli odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów wójta gminy Kotla za dobre wyniki w nauce. Stypendia wręczył wójt Łukasz Horbatowski wspólnie z przewodniczącą Rady Gminy, Haliną Przybylską oraz dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, Haliną Ignacik.

Zapraszamy na jesienny bieg i marsz wokół legnickiej huty

Dla sympatyków i amatorów biegania szykują się dwie ciekawe imprezy biegowe pod patronatem spółki KGHM. Już w najbliższą sobotę, 9 września, na terenach zielonych przy Hucie Miedzi Legnica odbędzie się Jesienny Bieg Przełajowy oraz Marsz Nordic Walking. Natomiast dzień później zaplanowano 3. Bieg Obrońców Głogowa.

Nie wiadomo jeszcze dlaczego dwójka malutkich dzieci nie żyje

Prokuratura czeka na wyniki badań toksykologicznych dwójki malutkich dzieci, które zmarły z niewyjaśnionych dotąd przyczyn. Jedno z dzieci, dziewczynka, która z rodzicami mieszkała w Lubinie miała 1,5 miesiąca gdy zmarła. Kilka dni temu do tragedii doszło również w Głogowie. Chłopiec miał niespełna miesiąc.

1 2 3 57