×
*** Wroclawski sąd utrzymał w mocy decyzję sądu I instancji w sprawe słów Donalnda Tuska, który stwierdził, że Bezpartyjni Samorządowcy to "przystawka PiS" i "pomocnicy Kaczyńskiego" ***

Gmina Głogów

Promesy do KGHM. Mocne wsparcie samorządów na miękkie inwestycje

KGHM po raz kolejny wspiera lokalne samorządy. W reprezentacyjnej sali im. Jana Wyżykowskiego w Centrali, prezes Polskiej Miedzi, Tomasz Zdzikot, wręczył symboliczne czeki przedstawicielom 14 samorządów. Pieniądze zostaną wykorzystane przede wszystkim na tzw. miękkie projekty, jak profilaktyka zdrowotna, place zabaw, sprzęt medyczny, doposażenie OSP czy wsparcie kół gospodyń wiejskich.

Zapraszamy na Dolnośląski Festiwal Nordic Walking

Już wkrótce rozpocznie się Dolnośląski Festiwal Nordic Walking. Na inaugurację zapraszamy do Ręczyna nad Zalewem Witka w powiecie zgorzeleckim. Kolejne edycje festiwalu zaplanowano także w Ścinawie, Głogowie, Radwanicach, Złotoryi i Legnicy. Ruszamy 12 sierpnia.

Konstruktywna i rzeczowa konferencja dla samorządowców regionu

W Dolnośląskim Centrum Sportu Polana Jakuszycka odbywa się dziś spotkanie samorządowców z całego Dolnego Śląska. Konferencja poświęcona jest skutecznym i sprawnym metodom pozyskiwania unijnych i rządowych funduszy na gminne inwestycje. Organizatorem spotkania pod hasłem: „Samorząd i jego otoczenie – jak wspierać rozwój naszych małych ojczyzn” jest Związek Pracodawców Polska Miedź.

1 2 3 26