×
*** Burmistrz Chocianowa został zatrzymany przez policję po tym jak spowodował kolizję. Był agresywny, ubliżał policjantom i domagał się odstąpienia od dalszych czynności ***

Gmina Głogów

Siedem osób zatrzymanych. Handlowali narkotykami

Połączone siły policji z Głogowa i Polkowic przy współpracy z SPKP i BOA doprowadziły do zatrzymania siedmiu osób, zabezpieczenia sporej ilości narkotyków i gotówki. Wszyscy zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Za kratami spędzą trzy najbliższe miesiące.

Jeden X na każdej karcie – inaczej głos będzie nieważny

O północy rozpoczęła się cisza wyborcza, która potrwa do końca niedzielnego głosowania. W tym czasie nie można agitować, roznosić ulotek i w jakikolwiek inny sposób zachęcać do głosowania na konkretnych kandydatów. Przypominamy, że w trakcie głosowania, by nasz głos był ważny, na jednej karcie zaznaczamy TYLKO JEDNO nazwisko.

Ruszają protesty rolników w całym zagłębiu miedziowym

Dzisiaj rolnicy po raz kolejny wyjadą na ulice.  W Lubinie od godziny 9 zaplanowano przejazd drogami wokół miasta. Gorsza sytuacja zapowiada się w Głogowie, gdzie rolnicy już zaczynają się gromadzić i rozpoczną niebawem blokadę mostu przy Odrze. Protest w Głogowie ma potrwać do piątkowego wieczoru.

1 2 3 28