×
*** Koronawirus storpedował rozegranie derbowego pojedynku w ekstraklasie piłkarzy ręcznych. Przypadki COVID-19 wykryto w zespole Chrobrego Głogów *** Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin z przytupem rozpoczęli świętowanie jubileuszu klubu. Na własnym stadionie pokonali Jagiellonię 3:0 ***

Gmina Grębocice

ZUS wypłaci 14 emeryturę. Dostaną ją emeryci i renciści

W tym roku Zakład Ubezpieczeń Społecznych wypłaci dwie dodatkowe emerytury. To będą 13 i 14 emerytura. Ta ostatnia wpłynie na konta seniorów wraz z listopadowym przekazem z ZUS. Dodatkowe wypłaty są naliczane z urzędu, to znaczy nie trzeba będzie składać żadnego wniosku żeby je dostać.

Rekompensaty za klęski żywiołowe lub ASF: wnioski od 11 marca

Agencja Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa przypomina, że rolnicy, którzy ponieśli w gospodarstwach straty spowodowane klęskami żywiołowymi bądź wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń, od czwartku 11 marca 2021 r. mogą składać w ARiMR wnioski o wsparcie finansowe z PROW 2014-2020.

Pomóżcie Małgorzacie pokonać raka i wygrać życie!

Ma dwoje cudownych dzieci, które są dla niej całym światem. Ma też rozsianego raka piersi z licznymi przerzutami do węzłów chłonnych, śródpiersia i wątroby. Musi go pokonać i wyzdrowieć by móc opiekować się Bartusiem i Jagodą.

1 2 3 11