×
*** Ruszyły zapisy na jubileuszowy Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą. Z powodu obostrzeń covidowych, w tym roku limit zawodników wynosi równo tysiąc osób *** KGHM zaprasza do głosowania na Ambasadora Polski 2021. Ten prestiżowy plebiscyt odbędzie się już po raz trzeci. Głogować można na wybitne postaci z życia nauki, kultury i sportu ***

Gmina Grębocice

Odrestaurowali XVIII-wieczną bramę przy kościele w Kwielicach

Gmina Grębocice to miejsca, w którym znajdziemy wiele zabytków lub pozostałości po nich. Część z nich udało się odrestaurować i mogą cieszyć oczy nie tylko mieszkańców, ale i osób odwiedzających region.  Jednym z nich jest zabytkowa brama przy kościele w Kwielicach.

Żłobek w Grębocicach poszukuje do pracy opiekuna

Dyrektor  Żłobka Gminnego „Promyczek” w Grębocicach ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy opiekuna w Gminnym Żłobku „Promyczek” w Grębocicach. Poniżej publikujemy pełną treść ogłoszenia o pracę.

Łąka kwietna w Krzydłowicach ma się doskonale

Urzekają swoim pięknem i zapachem, ale są również domem dla wielu cennych owadów, między innymi pszczół. W Krzydłowicach w Gminie Grębocice założono łąkę kwietną. Latem czaruje ona pięknymi kwiatami i różnorodnością roślin.

1 2 3 15