×
*** Wroclawski sąd utrzymał w mocy decyzję sądu I instancji w sprawe słów Donalnda Tuska, który stwierdził, że Bezpartyjni Samorządowcy to "przystawka PiS" i "pomocnicy Kaczyńskiego" ***

Gmina Jerzmanowa

Zaproszenie na warsztaty rękodzielnictwa

Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej zaprasza na warsztaty rękodzielnictwa artystycznego. Wydarzenie dedykowane jest dla młodzieży i osób dorosłych. Wstęp jest darmowy.

Zapraszamy do Łagoszowa Małego na gminne dożynki

Jeśli jeszcze nie macie planów na sobotę, zapraszamy do Łagoszowa Małego. W tej urokliwej miejscowości odbędą się dożynki gminy Jerzmanowa. Oprócz tradycyjnego obrzędu dożynkowego, wydarzenie uświetni kabaret Czesuaf, zespół „Capitan Folk” oraz gwiazda wieczoru – zespół DEFIS.

Przyjemne z pożytecznym, czyli wakacyjna praca dla młodych

Okres wakacyjny to doskonały czas dla młodych ludzi na znalezienie dorywczej pracy. Podreperowanie kieszonkowego nierzadko mocno determinuje chęć do działania i aktywności. Z ciekawą ofertą dla młodzieży wyszło niedawno Gminne Centrum Kultury w Jerzmanowej.

VII Turniej Piłkarski o Puchar Związku Pracodawców Polska Miedź

Jeszcze jest trochę czasu bo VII Turniej Piłkarski o Puchar Związku Pracodawców Polska Miedź zaplanowano na połowę września, ale już warto skompletować skład i zapisać swoją drużynę. Walka jak zawsze będzie zacięta! A my będziemy się jej przyglądać razem z wami!