×
*** Seksafera w regionie. 19-letnia Wiktoria K. podopieczna domu dziecka pomagała innym dziewczynom w utworzeniu kont i umawianiu się z klientami na seks spotkania ***

Gmina Legnica

Podział punktów w derbach ze wskazaniem na Miedź

Licznie zgromadzona publika na stadionie przy Wita Stwosza nie doczekała się dziś bramek. W derbach zagłębia miedziowego lepsze wrażenie sprawiali piłkarze Miedzi Legnica, ale nie potrafili przekuć tego na gola.

Śliwińska – Łokaj kandydatką PiS w wyborach na prezydenta Legnicy

Prawo i Sprawiedliwość odkryło karty wyborcze. Kandydatką tej partii w wyborach na prezydenta Legnicy będzie Joanna Śliwińska – Łokaj, wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej, bizneswomen i menedżerka. Jej dorobek polityczny i zawodowy zaprezentowała podczas dzisiejszej konferencji była marszałek Sejmu RP, Elżbieta Witek. Kandydatka PiS należy do Suwerennej Polski Zbigniewa Ziobry.

Wolontariusze KGHM zawieźli zebrane książki do bibliotek

Blisko 1800 książek trafiło już do bibliotek i klubów czytelnictwa na całym Dolnym Śląsku. To efekt charytatywnej akcji prowadzonej przez wolontariuszy KGHM. Zebrane podczas akcji publikacje powiększyły księgozbiory placówek m.in. w Legnicy, Polkowicach, Gaworzycach czy Wińsku.

Wielki finał Dolnośląskiego Festiwalu Nordic Walking

Już w najbliższą sobotę, 30 września, odbędzie się wielki finał IV edycji Dolnośląskiego Festiwalu Nordic Walking. Wydarzenie zaplanowano na terenie parku miejskiego w Legnicy. Wśród uczestników rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody.

1 2 3 43