×
*** Ruszyły zapisy na jubileuszowy Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą. Z powodu obostrzeń covidowych, w tym roku limit zawodników wynosi równo tysiąc osób *** KGHM zaprasza do głosowania na Ambasadora Polski 2021. Ten prestiżowy plebiscyt odbędzie się już po raz trzeci. Głogować można na wybitne postaci z życia nauki, kultury i sportu ***

Gmina Paszowice

Ekipa Huty Miedzi Głogów triumfatorem turnieju Związku Pracodawców

Jubileuszowy turniej piłkarski o puchar Związku Pracodawców Polska Miedź przeszedł do historii. Przy pięknej, słonecznej pogodzie, ponad 20 ekip rywalizowało na boiskach Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie. Zacięte i emocjonujące mecze, pojedynki VIP-ów, efektowne bramki, a przede wszystkim dobra zabawa i wspaniałe humory – tak w największym skrócie można opisać cały turniej.

Polska Miedź oddaje krew na 60-lecie – Ty też zostań dawcą

Wszystkie kluby Honorowych Dawców Krwi działające przy KGHM Polska Miedź S.A. w roku jubileuszu miedziowego giganta współpracują, żeby zebrać jak najwięcej krwi. Najbliższą akcję zaplanowano na 29 maja w trzech miastach zagłębia miedziowego. Z okazji hutniczego święta będzie można oddać krew w Lubinie, Głogowie i Legnicy.

Kolejny dzień z mniejszą liczbą zakażeń koronawirusem

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 16 741 przypadkach zakażenia koronawirusem w kraju, w ciągu ostatniej doby. W tym samym czasie wyzdrowiało 18 599 osób. Niestety nadal wysoka jest liczba zgonów. W ciągu ostatnich 24 godzin zmarło 396 osób zakażonych wirusem.

1 2 3 10