×
*** Wroclawski sąd utrzymał w mocy decyzję sądu I instancji w sprawe słów Donalnda Tuska, który stwierdził, że Bezpartyjni Samorządowcy to "przystawka PiS" i "pomocnicy Kaczyńskiego" ***

Gmina Paszowice

VII Turniej Piłkarski o Puchar Związku Pracodawców Polska Miedź

Jeszcze jest trochę czasu bo VII Turniej Piłkarski o Puchar Związku Pracodawców Polska Miedź zaplanowano na połowę września, ale już warto skompletować skład i zapisać swoją drużynę. Walka jak zawsze będzie zacięta! A my będziemy się jej przyglądać razem z wami!

Maseczki jeszcze z nami zostaną. Koniec nauki zdalnej

Od dzisiaj zarówno uczniowie starszych klas szkół podstawowych jak i ich koledzy ze szkół średnich wrócili do nauki stacjonarnej. Rządzący nie przewidują powrotu przed komputery, ale sytuacja pandemiczna jest stale monitorowana.

KGHM zaprasza programistów na hackathon „CuValley Hack”

W połowie czerwca Polska Miedź organizuje wirtualny hackathon pod hasłem „CuValley Hack”. Zaproszenie kierowane jest do programistów, a ich zadaniem będzie stworzenie rozwiązań, które KGHM będzie mógł zastosować w codziennej pracy.

Let’s say – bo warto uczyć się rozmawiać

Każdy kto uczył się lub uczy języka obcego – bez względu na to czy będzie to popularny angielski, niemiecki, hiszpański czy mniej popularne języki, zdaje sobie sprawę, że gramatyka i słówka to jedno, a luźna rozmowa – zupełnie coś innego. Dlatego grupa młodych ludzi z różnych miast chce pomóc swoim rówieśnikom nauczyć się… rozmawiać.

1 2 3 10