×
*** Szczypiornistki Zagłębia Lubin obroniły tytuł mistrzyń Polski! *** Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin wygrali z Rakowem i utrzymali się w ekstraklasie ***

Gmina Paszowice

Maseczki jeszcze z nami zostaną. Koniec nauki zdalnej

Od dzisiaj zarówno uczniowie starszych klas szkół podstawowych jak i ich koledzy ze szkół średnich wrócili do nauki stacjonarnej. Rządzący nie przewidują powrotu przed komputery, ale sytuacja pandemiczna jest stale monitorowana.

KGHM zaprasza programistów na hackathon „CuValley Hack”

W połowie czerwca Polska Miedź organizuje wirtualny hackathon pod hasłem „CuValley Hack”. Zaproszenie kierowane jest do programistów, a ich zadaniem będzie stworzenie rozwiązań, które KGHM będzie mógł zastosować w codziennej pracy.

Let’s say – bo warto uczyć się rozmawiać

Każdy kto uczył się lub uczy języka obcego – bez względu na to czy będzie to popularny angielski, niemiecki, hiszpański czy mniej popularne języki, zdaje sobie sprawę, że gramatyka i słówka to jedno, a luźna rozmowa – zupełnie coś innego. Dlatego grupa młodych ludzi z różnych miast chce pomóc swoim rówieśnikom nauczyć się… rozmawiać.

Od dzisiaj pełny lockdown. Zamknięte hotele, kina i muzea

Przypominamy, że ze względu na wzrost zachorowań na koronawirusa w całym kraju obostrzenia, które do tej pory obejmowały województwa z największą liczbą zakażonych osób, od dzisiaj zostały rozszerzone na cały kraj.

1 2 3 10