×
*** Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu na boiskach PKO Ekstraklasy *** Policjanci z Legnicy uratowali dwójkę małych dzieci, które spały w zamkniętym samochodzie w czasie upału ***

Gmina Polkowice

Współpracują od wielu lat, teraz przypieczętowali partnerstwo

Działająca w polkowickiej strefie ekonomicznej, firma Volkswagen Motor Polska objęła patronat nad technikum mechatronicznym w Zespole Szkół w Chocianowie. Współpraca obu podmiotów trwa już od wielu lat i dlatego zdecydowano o sformalizowaniu partnerstwa.

Popularny „Grzybek” gotowy na przyjęcie pierwszych gości

Polkowicki „Grzybek” już czeka na pierwszych amatorów kąpieli, relaksu i pływania. Cały obiekt przeszedł gruntowną modernizację i dzisiaj robi piorunujące wrażenie. Podgrzewana woda, nowe zjeżdżalnie i wiele innych wodnych atrakcji – dla każdego coś miłego. Nowy „Grzybek” zostanie oficjalnie otwarty w piątek, 21 czerwca.

Emocjonujące wybory sołeckie w gminie Polkowice

Kolejne wybory sołtysów i rad sołeckich w gminie Polkowice za nami. Tym razem swoich „szefów” wybierali mieszkańcy Moskorzyna i Biedrzychowej. Emocje były w Moskorzynie, gdzie o stanowisko sołtysa rywalizowało dwoje kandydatów. 

1 2 3 84