×
*** Ogniska COVID-19 w lubińskim szpitalu. Pacjenci czekali godzinami na przyjęcia na SOR *** Od czwartku uczniowie klas V podstawówki i starsi będą uczyć się zdalnie ***

Gmina Polkowice

Nowy punkt szczepień w dawnym sklepie kosmetycznym w Polkowicach

Od kilku dni mieszkańcy gminy Polkowice mogą szczepić się w nowym punkcie. Dawki dostępnych preparatów można przyjąć teraz także w pomieszczeniach po byłym sklepie kosmetycznym przy ulicy Głogowskiej. Nowy punkt działa od poniedziałku do piątku od godz. 15. do 20. 

Były milicjant skazany za znęcanie się nad działaczem opozycji

Przed Sądem Rejonowym w Legnicy zapadł wyrok wobec ostatniego z oskarżonych funkcjonariuszy Milicji Obywatelskiej w głośnej sprawie „bombiarzy”. Leonarda P., który od wielu lat mieszka na stałe w Stanach Zjednoczonych, legnicki sąd skazał na dwa lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata okresu próby. Wyrok nie jest prawomocny.

Życzymy Wam zdrowia i pomyślności. Wszystkiego dobrego w nowym roku!

Już tylko godziny dzielą nas od powitania nowego, 2022 roku. Wielu z nas będzie bawić się na strojnych balach, ale chyba większość spędzi ten czas na domówkach, w gronie przyjaciół, znajomych i rodziny. O północy złożymy sobie życzenia, przede wszystkim zdrowia, spokoju i pomyślności.

1 2 3 35