×
*** Sierpień i wrzesień to czas dziękowania za plony. Już w najbliższą sobotę na swoje święto dożynkowe zaprasza gmina Radwanice ***

Gmina Polkowice

Zaproszenie na wyjątkowe wydarzenie w polkowickim amfiteatrze

Jeśli nie macie jeszcze zaplanowanego popołudnia, to warto wybrać się do polkowickiego amfiteatru. Dzisiaj bowiem na scenie wystąpi Ludowy Zespół Tańca „Barwinok” z Winnicy na Ukrainie. Młodzi artyści koncertują po krajach Europy Zachodniej, by wspomóc walczących na froncie żołnierzy ukraińskich. Przy okazji apelują o pokój na świecie. 

Zadyszka Górnika? Rezerwy Zagłębia Lubin lepsze od Lecha

Zakończyła się piąta kolejka w rozgrywkach eWinner 2. ligi. Lider tabeli – Górnik Polkowice – nieoczekiwanie przegrał u siebie z Pogonią Siedlce. W drugim meczu rezerwy Zagłębia Lubin zdołały pokonać drugi zespół Lecha Poznań.

Porażka Chrobrego, Górnik pogubił punkty

Ciekawie było dzisiaj na boiskach Fortuna 1. ligi i eWinner 2. ligi. Piłkarze Chrobrego Głogów po emocjonującym spotkaniu na Wita Stwosza musieli uznać wyższość rywala z Łodzi, natomiast pierwsze punkty pogubili zawodnicy Górnika Polkowice remisując na wyjeździe z zespołem KKS Kalisz.

To tu górnicy i hutnicy mogą podnieść swoje kwalifikacje

KGHM Polska Miedź zapewnia pracę tysiącom ludzi. Ogromna część z nich każdego dnia zjeżdża pod ziemię lub pracuje przy rozgrzanych piecach hutniczych. A gdy planują swoją przyszłość na dobre związać z kopalnią i hutą mogą również kształcić się w tym kierunku. Uczelnia Jana Wyżykowskiego zaprasza górników i hutników. To właśnie tu – w Polkowicach i […]

1 2 3 45