×
*** Sierpień i wrzesień to czas dziękowania za plony. Już w najbliższą sobotę na swoje święto dożynkowe zaprasza gmina Radwanice ***

Gmina Rudna

Milion złotych za ustalenie sprawców zatrucia Odry

Komendant główny policji wyznaczył milion złotych nagrody za ustalenie i zatrzymanie sprawcy bądź sprawców skażenia Odry. Tymczasem policjanci w całym kraju monitorują stan rzeki i sprawdzają, czy nie ma kolejnych przypadków śniętych ryb, martwych ptaków i innych zwierząt wodnych.

Rowerzysta „wydmuchał” prawie trzy promile! Ledwie stał na nogach

Blisko trzy promile alkoholu miał w swoim organizmie pewien rowerzysta, którego zatrzymali policjanci z Rudnej. Niestety nie był to odosobniony przypadek. Tego samego dnia funkcjonariusze z komisariatu w Ścinawie udaremnili jazdę trzem innym nietrzeźwym amatorom dwóch kółek.

Kierowca z promilami. Rowerzysta nie był lepszy

Policjanci  w Rudnej i Ścinawy kontrolowali kierowców poruszających się po drogach naszego regionu. W ich ręce wpadł kierowca volkswagena i rowerzysta. Obaj musieli sporo wypić zanim wyruszyli w drogę.

W Chobieni młodzież szukała zaginionych skarbów

Tajemnice od wieków przyciągają. Zaginione skarby, ukryta biżuteria, monety zakopane w ziemi. Każdy chciałby coś odkryć, znaleźć, wykopać. Młodzież z Gminy Rudna spróbowała swoich sił.

1 2 3 22