×
*** Koronawirus storpedował rozegranie derbowego pojedynku w ekstraklasie piłkarzy ręcznych. Przypadki COVID-19 wykryto w zespole Chrobrego Głogów *** Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin z przytupem rozpoczęli świętowanie jubileuszu klubu. Na własnym stadionie pokonali Jagiellonię 3:0 ***

Gmina Rudna

Kolejna doba bez przypadków śmiertelnych przez COVID

Nieznacznie spadła liczba zachorowań na koronawirusa w ciągu ostatniej doby. W całym kraju odnotowano 6 170 nowych przypadków. Z powodu COVID-19 zmarły 4 osoby, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 28 osób. W województwie dolnośląskim zachorowało w tym czasie 449 osób.

ZUS wznawia wyjazdy do sanatoriów

ZUS znowu kieruje do sanatorów na rehabilitację w ramach prewencji rentowej. Wyjazdy zostaną wznowione od 15 marca 2021 roku.  Osoby, które będą z nich korzystać muszą pamiętać o kilku ważnych rzeczach, wśród których najważniejszy jest negatywny test na Covid-19.

Pomóżcie Małgorzacie pokonać raka i wygrać życie!

Ma dwoje cudownych dzieci, które są dla niej całym światem. Ma też rozsianego raka piersi z licznymi przerzutami do węzłów chłonnych, śródpiersia i wątroby. Musi go pokonać i wyzdrowieć by móc opiekować się Bartusiem i Jagodą.

1 2 3 12