×
*** Do Grębocic przyjechał Święty Mikołaj, który rozdał paczki dzieciom *** Radni Gminy Lubin uchwalili rekordowy budżet na 2024 rok ***

Legnica

Pijany i poszukiwany. Policja zatrzymała 46-latka

Mundurowi z Legnicy zatrzymali 46-latka, który pijany wsiadł za kierownicę. W trakcie sprawdzania mężczyzny w policyjnej bazie danych wyszło na jaw, że jazda na podwójnym gazie to dopiero początek listy zarzutów pod adresem zatrzymanego.

Rozdawali odblaski najmłodszym mieszkańcom

Policjanci z legnickiej drogówki rozdali odblaski mieszkańcom Legnicy. Odwiedzili szalejące na śniegu dzieci, którym wręczyli drobne upominki. Wszystko po to by po zmroku były bardziej widoczne dla innych użytkowników dróg.

I Liceum Ogólnokształcące w Legnicy  z kolejnym sukcesem na koncie

I Liceum Ogólnokształcące w Legnicy im. Tadeusza Kościuszki drugi rok z rzędu  zdobyło pierwsze miejsce w konkursie „Aktywna Szkoła” w kategorii szkół ponadpodstawowych, wyróżniając się na czele Dolnego Śląska. Celem konkursu było nagrodzenie szkół, które oferują interesujący program wychowania fizycznego i sportu, obejmując różnorodne aktywności fizyczne uczniów w szkole, nie tylko związane ze sportem.

Legniczanka straciła prawie 12 tysięcy. Myślała, że pomaga dziecku

Scenariusz był taki jakich wiele w ostatnich tygodniach – wiadomość w komunikatorze o zmianie numeru i prośba o przelanie pieniędzy. Legniczanka była przekonana, że rozmawia ze swoim dzieckiem, dlatego też nie zastanawiała się za długo i wsparła „syna” finansowo.

1 2 3 92