×
*** Prokurator został wezwany do Rudnej. Na terenie ogródków działkowym najprawdopodobniej znaleziono ciało kobiety. Czynności policyjne trwają ***

Lubin

Siatkarskie emocje na start

W jakiej dyspozycji przed startem PlusLigi są siatkarze Cuprum Lubin? Czy solidnie przygotowali się do rozgrywek? Czy kadra, którą dysponuje trener Paweł Rusek stać na coś więcej, niż obrona przed spadkiem?

Będą rozmawiać o profilaktyce raka piersi

Już 7 października w Centrum Kultury Muza w Lubinie odbędzie się Konferencja inaugurująca miesiąc profilaktyki raka sutka pod hasłem „Październik na różowo – żyjemy długo i zdrowo”.

Zawodnik Zagłębia Lubin wydalony z reprezentacji za aferę alkoholową

Golkiper rezerw Zagłębia Lubin, Michał Matys, został wyrzucony ze zgrupowania polskiej reprezentacji do lat 17 za aferę alkoholową. W pokoju zawodnika Miedziowych znaleziono kilka pustych butelek po napojach wyskokowych. Incydent już skomentowały władze Zagłębia, które nałożyły na swojego zawodnika karę finansową i przesunęły go do drużyny juniorów.

Dzielnicowy uratował życie seniorce z Lubina

Dzielnicowy st. sierż. Andrzej Jaliński z lubińskiej komendy policji wielokrotnie próbował pomóc schorowanej seniorce. Nie chciała przyjąć pomocy, aż do dnia kiedy jej zdrowie odmówiło posłuszeństwa. Dzięki wsparciu funkcjonariusza kobieta trafiła już pod opiekę specjalistów.

1 2 3 98