×
*** Dziś mija 66. rocznica odkrycia złóż rudy miedzi *** Fundacja KGHM Polska Miedź rozpoczyna jubileuszowy rok obchodów 20-lecia swojej działalności ***

Lubin

10 milionów złotych dla Zagłębia na modernizację Stadionu Górniczego!

Dobre wiadomości napłynęły z Warszawy, gdzie ogłoszono rozstrzygnięcie „Programu rozwoju infrastruktury piłkarskiej”. Piłkarskie KGHM Zagłębie Lubin dostanie aż 10 milionów złotych wsparcia na pełną modernizację Stadionu Górniczego! To najwyższa dotacja Ministerstwa Sportu i Turystki w tegorocznej edycji programu.

Porażka Cuprum z Indykpolem

Garstka najwierniejszych fanów lubińskiej siatkówki oglądało pojedynek miejscowego Cuprum z zespołem Indykpolu AZS Olsztyn. Po zaciętym i emocjonującym boju wygrali goście 3:2. Najlepszym zawodnikiem meczu został Karol Butryn – atakujący Indykpolu.

Zagłębie śrubuje rekordy i pewnie zmierza po mistrzowski tytuł

Nie ma mocnych w ekstralidze na piłkarki ręczne Zagłębia Lubin. W derbach Dolnego Śląska, Miedziowe pokonały zespół KPR Kobierzyce 30:24 osiągając 20 zwycięstwo z rzędu! Kto jest w stanie zatrzymać tak rozpędzone lubinianki? Wydaje się, że nikt. Chyba już znamy nowego mistrza Polski!

Ratował mieszkańców budynku po wybuchu butli z gazem

Robert Stożek nie dbając o swoje bezpieczeństwo wbiegł do budynku, w którym wybuchła butla z gazem by pomóc poszkodowanym mieszkańcom. Razem z policjantem mieszkającym po sąsiedzku, ratował osoby podczas pożaru mieszkania w Ścinawie. To dzięki niemu szybko udało się opanować ogień w mieszkaniu, w którym doszło do tragedii.

1 2 3 117