×
*** Wroclawski sąd utrzymał w mocy decyzję sądu I instancji w sprawe słów Donalnda Tuska, który stwierdził, że Bezpartyjni Samorządowcy to "przystawka PiS" i "pomocnicy Kaczyńskiego" ***

Lubin

Najlepsi we wspinaczce na trudność spotkali się pod Kielichem

Końcówka września to w Lubinie od lat jedno wyjątkowe wydarzenie – Memoriał Iwony Buczek. Dziś pod lubińskim Kielichem spotkali się najlepsi wspinacze z kraju i nie tylko. Oprócz wspominania koleżanki, dla której Kielich był jak drugi dom, wspinacze zmierzyli się na specjalnie przygotowanych trasach.

Obudził go pożar, pobiegł ratować swoich sąsiadów

Policjanta z lubińskiej komendy w nocy obudziły dziwne odgłosy. Zobaczył płomienie i gęsty dym wydobywający się z domu obok. Policjant wybiegł ratować sąsiadów i powiadomił natychmiast straż pożarną. Paliły się samochody zaparkowane pod domem sąsiadów, a ogień objął już dom.

KGHM sponsorem strategicznym lubińskich rugbystów

Spółka KGHM została sponsorem strategicznym klubu Rugby Miedziowi Lubin. Zarząd klubu podpisał umowę sponsoringową dzięki której, Polska Miedź będzie wspierała lubińską drużynę w rozgrywkach polskiej Ligi Rugby. -To dla nas wielki krok – mówi Tomasz Nimczyk, prezes klubu.

1 2 3 138