×
*** Szczypiornistki Zagłębia Lubin obroniły tytuł mistrzyń Polski! *** Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin wygrali z Rakowem i utrzymali się w ekstraklasie ***

Lubin

Czterech zawodników Zagłębia w kadrze Polski

Czterech zawodników KGHM Zagłębia Lubin dostało powołania do młodzieżowych reprezentacji Polski. Łukasz Poręba, Tomasz Pieńko i Łukasz Łakomy znaleźli się na liście zawodników na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski U-21.

Za zaśmiecanie lasu grozi wysoka kara

Policjanci często współpracują z leśnikami. Kontrolując parki i lasy często natrafiają dzikie wysypiska śmieci. Każdego kto pozbywa się swoich śmieci w lasach może spotkać sroga kara.

Pazerne i nieustępliwe. Takie było Zagłębie w meczu z Rakowem!

To było chyba najlepsze spotkanie piłkarzy KGHM Zagłębia Lubin w kończącym się sezonie. Po wyczerpującym boju, lubinianie pokonali jednego z pretendentów do mistrzowskiego tytułu. Gola na wagę zwycięstwa i utrzymania się w ekstraklasie zdobył w doliczonym czasie gry Kacper Chodyna.

Mundurowi od rana pilnują pieszych na drogach

Od wczesnych godzin porannych trwa akcja NURD – niechronieni uczestnicy ruchu drogowego. Policjanci w całym regionie sprawdzają zachowanie pieszych na drodze, jak i kierowców względem pieszych.

1 2 3 83