×
*** Lubiński sąd rejonowy podtrzymał decyzję w sprawie umorzenia przez szczecińską prokuraturę postępowania dotyczącego mataczenia przez policjantów w sprawie śmierci Bartosza Sokołowskiego ***

Polkowice

Politycy PiS przypominają rządowe wsparcie samorządów na inwestycje

Parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości rozpoczęli akcję podsumowującą zrealizowane inwestycje w miastach i gminach zagłębia miedziowego. Politycy partii Jarosława Kaczyńskiego wzięli już na tapetę zadania wykonane w powiecie legnickim, a teraz przyszedł czas na gminy powiatu polkowickiego. – Łącznie, w latach 2018-2023, do powiatu polkowickiego trafiło ponad 400 milionów złotych rządowego wsparcia – pochwalili się przedstawiciele […]

Dzień Dziecka w polkowickiej przychodni z udziałem piłkarzy

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, władze Polkowic zaprosiły dzisiaj najmłodszych mieszkańców miasta do Polkowickiego Centrum Usług Zdrowotnych. Na terenie zielonym wewnątrz obiektu, zorganizowano mini festyn z udziałem piłkarzy Górnika Polkowice.

Festyn rodzinny „Agnieszki marzenia do spełnienia”. Przybywajcie!

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich na stadion lekkoatletyczny do Polkowic na wielki festyn rodzinny połączony ze zbiórką charytatywną dla Agnieszki – samotnej matki, która zmaga się z ciężką chorobą. Po śmierci męża, pani Agnieszka sama wychowuje dwójkę dzieci i choruje na stwardnienie rozsiane. Potrzebna jest wasza pomoc. Przybywajcie dziś na stadion do Polkowic. 

Mieszkańcy Miedzianej w Polkowicach oszczędzą na energii cieplnej

Po niespełna dziewięciu miesiącach zakończyła się termomodernizacja bloku przy ulicy Miedzianej (klatki 4-6) w Polkowicach. Inwestycja pochłonęła około 2 mln zł. W planach termomodernizacji są już kolejne obiekty będące w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej Cuprum.

1 2 3 78