×
*** Nie żyje Zbigniew Warczewski, wieloletni radny Rady Miejskiej w Lubinie, działacz społeczny, który latami walczył o budowę lubińskiego hospicjum ***

Powiat Głogowski

Kandydaci Trzeciej Drogi do sejmiku. Wicestarosta polkowicki jedynką

Trzecia Droga odsłoniła najważniejszą wyborczą kartę. W samo południe w legnickim rynku, w towarzystwie parlamentarzystów i samorządowców, oficjalnie ogłoszono listę TD w wyborach do sejmiku województwa dolnośląskiego. Zaskoczenia nie było, choć jeden wątek na pewno jest politycznym hitem.

Własność intelektualna i przemysłowa w Internecie. Szkolenie ZPPM

6 marca na platformie clickmeeting odbędzie się już kolejne szkolenie online z zakresu prawa autorskiego, które organizowane jest przez Związek Pracodawców Polska Miedź. Tym razem, tematem spotkania w wirtualnej rzeczywistości będzie „Własność intelektualna i przemysłowa w Internecie”.

Rok 2023 był dla Huty Miedzi Głogów bardzo ważny i historyczny

O tym, jak minął 2023 rok w działalności Huty Miedzi Głogów, o planach inwestycyjnych i założeniach produkcyjnych na najbliższy czas i wreszcie o pracy naukowej rzucającej nowe światło na pewne aspekty związane z metalurgią rozmawiamy z Piotrem Kwapisińskim, dyrektorem naczelnym Huty Miedzi Głogów.

12-latek wypadł z II piętra. Jest w ciężkim stanie

Dzisiejszej nocy doszło do wypadku w internacie Zespołu Placówek Szkolno -Wychowawczych w Głogowie. Z okna na drugim piętrze wypadł 12-letni chłopiec. W tym czasie w placówce przebywało dwóch opiekunów. Dziecko trafiło do szpitala w Głogowie skąd zostało przewiezione do kliniki we Wrocławiu. Jego stan jest ciężki.

1 2 3 89