×
*** Spółka KGHM ogłosiła kwartalny i roczny raport sprzedażowy i produkcyjny *** W Lubinie odbyła się ostatnia sesja Rady Miejskiej. Radnym dziękował prezydent Robert Raczyński ***

Powiat Głogowski

Prezes KGHM – jesteśmy w środkowej partii szachów, przed nami dużo gry

Nowy zarząd spółki KGHM po raz pierwszy spotkał się z dziennikarzami. Okazją ku temu było ogłoszenie wyników produkcyjnych i sprzedażowych za ostatni kwartał ubr. i za cały rok 2023. Władze Polskiej Miedzi oceniają przedstawione wyniki operacyjne jako solidne, ale nie da się przejść obojętnie wobec straty Grupy KGHM na poziomie blisko 4 mld złotych.

Bądź odpowiedzialny za innych. Seminarium o bezpieczeństwie w KGHM

W reprezentacyjnej sali im. Jana Wyżykowskiego w Centrali spółki KGHM trwa seminarium poświęcone ochronie zdrowia i bezpieczeństwu pracowników w przemyśle surowcowym. Wydarzenie zorganizowano z okazji przypadającego w najbliższą niedzielę Światowego Dnia Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Pracy.

Dobre praktyki KGHM dostrzeżone w prestiżowym raporcie CSR-owym

Kampanie i działania prospołeczne organizowane przez pracowników spółki KGHM po raz kolejny zostały docenione w prestiżowym raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Obszerna publikacja dokumentuje aktywność największych polskich firm w zakresie działań CSR-owych w minionym roku. A tych w Polskiej Miedzi było co niemiara.

Zagłębie skomplikowało sobie sytuację, wygrana Chrobrego

Walczący o utrzymanie się w ekstraklasie szczypiorniści Zagłębia Lubin na własne życzenie mocno skomplikowali sobie sytuację. Po emocjonującym meczu w hali RCS Miedziowi zremisowali z ekipą z Legionowa 33:33. Marne pocieszenie, że gospodarze wygrali w karnych 4:3.