×
*** Wielkie liczenie pieniędzy wpłaconych na walkę z sepsą trwa. W sieci można jeszcze licytować wystawione przedmioty ***

Powiat Głogowski

Droga Głogów – Polkowice całkowicie zablokowana. Tir w rowie

Nagłe i intensywne opady śniegu totalnie zaskoczyły służby drogowe. W wielu miejscach na drogach panują ekstremalne warunki do jazdy. Na popularnej górce jerzmanowskiej, na odcinku Głogów – Polkowice, kierowca tira zatarasował całą drogę.

Poważna kraksa w okolicach Smardzowa. Zderzenie bmw z renault

Do poważnego wypadku doszło wczoraj wieczorem na drodze wojewódzkiej 329 w okolicach Smardzowa w powiecie głogowskim. Na prostym odcinku drogi zderzyły się bmw i renault. Na szczęście żaden z uczestników tego zdarzenia nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Rekordowe środki unijne dla województwa dolnośląskiego!

Przed biurem parlamentarnym Prawa i Sprawiedliwości w Głogowie, z dziennikarzami spotkali się poseł Wojciech Zubowski i radny sejmiku województwa dolnośląskiego, Piotr Karwan. Obaj politycy mówili o miliardach złotych, które trafią do Polski z funduszy unijnych. Publicznie też zapytali Donalda Tuska o jego postawę wobec Rosji.

Silna reprezentacja KGHM na Światowym Forum Ekonomicznym

Delegacja spółki KGHM Polska Miedź z prezesem Tomaszem Zdzikotem na czele, bierze udział w Światowym Forum Ekonomicznym w szwajcarskim Davos. Szef Polskiej Miedzi spotkał się z wieloma przedstawicielami światowych firm, wziął także udział w spotkaniach poświęconych transformacji energetycznej.

1 2 3 61