×
*** Prokurator został wezwany do Rudnej. Na terenie ogródków działkowym najprawdopodobniej znaleziono ciało kobiety. Czynności policyjne trwają ***

Powiat Głogowski

Przygotuj się solidnie do Biegu Barbórkowego. Dzisiaj kolejny trening

Planujesz start w Biegu Barbórkowym o Lampkę Górniczą? Chcesz przygotować się pod fachowym okiem profesjonalistów? Nic bardziej trudnego. Przyjdź dzisiaj do Parku Leśnego w Lubinie i weź udział w kolejnych zajęciach przygotowujących do udziału w Biegu Barbórkowym.

W poniedziałek seniorzy spotkają się z policjantami

W najbliższy poniedziałek, 3 października, seniorzy z regionu będą mieli kolejną okazję do spotkania on-line z policjantami. Spotkanie zostanie zorganizowane w sieci, w serwisie YOUTUBE na profilu Komendy Powiatowej Policji w Lubinie, pod linkiem: https://youtu.be/froJkklNNpU.

Zapraszamy na II Bieg i Marsz „Sąsiedzi Żelaznego Mostu”

KGHM Polska Miedź oraz gminy: Rudna, Grębocice i Polkowice organizują w najbliższą sobotę tj. 24 września na stadionie w Rudnej, II Bieg i Marsz „Sąsiedzi Żelaznego Mostu”. Biegi odbędą się na dystansach 21, 10 km, a na dystansie 5 km przewidziano zarówno bieg, jak i marsz Nordic Walking.

Wiecie gdzie może przebywać Adam Dąbek?

Policjanci z Głogowa szukają zaginionego Adama Dąbka. Mężczyzna 14 września wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił, nie nawiązał też kontaktu z rodziną.

1 2 3 55