×
*** Prokurator został wezwany do Rudnej. Na terenie ogródków działkowym najprawdopodobniej znaleziono ciało kobiety. Czynności policyjne trwają ***

Powiat Legnicki

Przygotuj się solidnie do Biegu Barbórkowego. Dzisiaj kolejny trening

Planujesz start w Biegu Barbórkowym o Lampkę Górniczą? Chcesz przygotować się pod fachowym okiem profesjonalistów? Nic bardziej trudnego. Przyjdź dzisiaj do Parku Leśnego w Lubinie i weź udział w kolejnych zajęciach przygotowujących do udziału w Biegu Barbórkowym.

Kradli szyny kolejowe. Grozi im teraz pięć lat więzienia

Wyrok do pięciu lat więzienia grozi mężczyźnie, którego zatrzymali policjanci z chojnowskiego komisariatu. 54-latek oskarżony został o kradzież szyn z bocznicy kolejowej kopalni kruszywa. W ręce mundurowych wpadł również jego kolega.

Rusza projekt EKO-Zdrowie. Bezpłatne zajęcia dla nordikowców

Spółka KGHM zaprasza wszystkich miłośników Nordic Walking na jesienną edycję zajęć. Akcja dedykowana jest dla osób po 35. roku życia. Udział w projekcie jest oczywiście bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona, dlatego radzimy się pospieszyć z zapisami.

Prestiżowe odznaczenia podczas sesji Rady Powiatu Legnickiego

Wyjątkowo uroczysty charakter miała ostatnia sesja Rady Powiatu Legnickiego. Podczas posiedzenia, radny Andrzej Rokitnicki został odznaczony Medalem Honorowym Bolesława Chomicza. Te prestiżowe wyróżnienie, nadało radnemu prezydium Zarządu Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP.

1 2 3 74