×
*** Do Grębocic przyjechał Święty Mikołaj, który rozdał paczki dzieciom *** Radni Gminy Lubin uchwalili rekordowy budżet na 2024 rok ***

Powiat Legnicki

Maciej Kupaj z PO powalczy o fotel prezydenta Legnicy

Maciej Kupaj, radny Rady Miejskiej w Legnicy, będzie kandydatem Platformy Obywatelskiej w wyborach na prezydenta Legnicy. – Podejmuję się tego niełatwego zadania bo wiem, że od nas dzisiaj zależy to, jak będzie wyglądała nasza Legnica za kilkanaście i kilkadziesiąt lat – napisał w social mediach kandydat PO.

Dajcie znać kiedy zauważycie, że ktoś potrzebuje pomocy

Policjanci z naszego regionu apelują do mieszkańców – mróz i śnieg to zagrożenie dla osób pozostających na zewnątrz – bezdomnych i starszych. Dlatego policjanci proszą oto by reagować kiedy widzimy gdy ktoś leży nieprzytomny na ulicy – wystarczy zadzwonić.

Górnicza pobudka, msza święta i wieńce pod pomnikiem

Od tradycyjnej górniczej pobudki w wykonaniu orkiestry dętej, rozpoczyna się dziś świętowanie Dnia Górnika. 4 grudnia to najważniejszy dzień w ciągu roku dla całej braci górniczej KGHM i spółkach zależnych. Dziś zaplanowano uroczystą mszę świętą i oddanie hołdu Janowi Wyżykowskiemu – wielkiemu odkrywcy polskiej miedzi.

Od chaosu do skutecznego marketingu – szkolenie Pracodawców

Związek Pracodawców Polska Miedź, Zagłębie Lubin oraz firma BLHO zapraszają na ciekawe spotkanie biznesowe pod hasłem: „Odkryj sekrety skutecznego marketingu”. Warsztaty zaplanowano w przyszły czwartek, 7 grudnia, w sali VIP lubińskiego stadionu.

1 2 3 114