×
*** Szczypiornistki Zagłębia Lubin obroniły tytuł mistrzyń Polski! *** Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin wygrali z Rakowem i utrzymali się w ekstraklasie ***

Powiat Legnicki

Relacje Inwestorskie KGHM najlepsze w komunikacji spółek z rynkiem

W badaniu poziomu komunikacji spółek Skarbu Państwa z rynkiem inwestorów indywidualnych, Departament Relacji Inwestorskich KGHM zdobył pierwszą nagrodę. Ranking przygotowały wspólnie Izba Domów Maklerskich oraz ogólnopolski dziennik giełdowy Parkiet.

Miedzianka nie bierze jeńców. Godne pożegnanie z kibicami

Piłkarze Miedzi Legnica po raz kolejny pokazali wielką klasę. Mimo, że już zapewnili sobie awans do ekstraklasy, to pokonali na wyjeździe Arkę Gdynia, a dziś – w ostatnim meczu przed własną publicznością – ograli Widzew Łódź. Gola na wagę zwycięstwa w 81. zdobył Chuca. Po ostatnim gwizdku sędziego w Legnicy zapanowała euforia i wielkie świętowanie.

Kluczowa, duża inwestycja drogowa w powiecie legnickim!

Władze powiatu legnickiego miały dziś wiele powodów do radości. W obecności ministra Krzysztofa Kubowa, szefa Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów, podpisano umowę na przebudowę i rozbudowę drogi powiatowej w miejscowości Witków w gminie Chojnów. Inwestycja pochłonie 9,4 mln zł, z czego lwia część pochodzi z Rządowego Programu „Polski Ład”. 

1 2 3 64