×
*** Koronawirus storpedował rozegranie derbowego pojedynku w ekstraklasie piłkarzy ręcznych. Przypadki COVID-19 wykryto w zespole Chrobrego Głogów *** Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin z przytupem rozpoczęli świętowanie jubileuszu klubu. Na własnym stadionie pokonali Jagiellonię 3:0 ***

Powiat Legnicki

Kolejna doba bez przypadków śmiertelnych przez COVID

Nieznacznie spadła liczba zachorowań na koronawirusa w ciągu ostatniej doby. W całym kraju odnotowano 6 170 nowych przypadków. Z powodu COVID-19 zmarły 4 osoby, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 28 osób. W województwie dolnośląskim zachorowało w tym czasie 449 osób.

Bez ofiar śmiertelnych, ale liczba zakażonych rośnie

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dzisiaj o 15 829 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w całym kraju. Na Dolnym Śląsku przybyło 1093 chorych. W zagłębiu miedziowym najwięcej chorych zakażonych COVID-19 jest Legnicy.

Przetarg na III etap zbiorczej drogi przedłużony do 30 marca

Przetarg na wybór wykonawcy budowy zbiorczej drogi południowej w Legnicy – etap III od al. Rzeczypospolitej do ul. Sikorskiego został  przedłużony do 30 marca.  Powodem tego jest bardzo duża liczba pytań od potencjalnych oferentów.

Krzysztof Kubów i Wojciech Zubowski w Radzie Doradców Politycznych

Premier Mateusz Morawiecki powołał Radę Doradców Politycznych – organ pomocniczy Prezesa Rady Ministrów. W jej skład weszło 21 osób, wśród których są szef gabinetu politycznego premiera, Krzysztof Kubów z Lubina i poseł Wojciech Zubowski z Głogowa. Przewodniczącym Rady został były minister energii, Krzysztof Tchórzewski, natomiast funkcję sekretarza objął minister Kubów.

1 2 3 21