×
*** Wroclawski sąd utrzymał w mocy decyzję sądu I instancji w sprawe słów Donalnda Tuska, który stwierdził, że Bezpartyjni Samorządowcy to "przystawka PiS" i "pomocnicy Kaczyńskiego" ***

Powiat lubiński

Prezes Zagłębia – to było ważne wydarzenie i zaszczyt dla klubu

Wracamy na chwilę do wczorajszej wizyty premiera Mateusza Morawieckiego na terenie Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie. Szef polskiego rządu był pod ogromnym wrażeniem infrastruktury sportowej i pogratulował juniorom Zagłębia zdobycia brązowego medalu mistrzostw Polski. 

Blisko pół miliona rządowego wsparcia na pałac w Nieszczycach

W ramach środków przekazanych z Polskiego Ładu na renowację i ochronę zabytków, gmina Rudna otrzymała 490 tys. zł. Pieniądze w całości zostaną spożytkowane na dalszą renowację zabytkowego pałacu w Nieszczycach a konkretnie – na remont piwnic.

KGHM sponsorem strategicznym lubińskich rugbystów

Spółka KGHM została sponsorem strategicznym klubu Rugby Miedziowi Lubin. Zarząd klubu podpisał umowę sponsoringową dzięki której, Polska Miedź będzie wspierała lubińską drużynę w rozgrywkach polskiej Ligi Rugby. -To dla nas wielki krok – mówi Tomasz Nimczyk, prezes klubu.

Rusza jesienna edycja darmowych zajęć nordic walking z KGHM

Spółka KGHM ogłasza inaugurację jesiennej edycji zajęć nordic walking. Treningi będą bezpłatne, zapisać mogą się wszyscy, którzy chcą sprawdzić się w maszerowaniu z kijkami. Warto już teraz się zapisać, bo liczba miejsc jest ograniczona.

1 2 3 166