×
*** Otwarto nową drogę łączącą Osiek i Chróstnik *** Derby Chrobrego z Miedzią zakończyły się bezbramkowym remisem *** Minister Krzysztof Kubów wizytował inwestycje w gminach Przemków i Chocianów ***

Powiat lubiński

Pierwsze zwycięstwo w lidze Cuprum Lubin. I od razu efektowne 3:0

Fani lubińskiej siatkówki doczekali się wreszcie pierwszego ligowego zwycięstwa swoich ulubieńców. Cuprum Lubin pokonało wyżej notowany zespół Ślepsk Malow Suwałki w trzech setach do 18, 22 i 22. Najlepszym graczem meczu został Japończyk Masahiro Sekita.

Szczypiornistki Zagłębia odprawiły Szwajcarki

Szczypiornistki Zagłębia Lubin po raz drugi nie dały szans swoim rywalkom ze Szwajcarii i pewnie awansowały do trzeciej rundy eliminacji EHF Ligi Europejskiej. W dzisiejszym meczu Miedziowe pokonały zespół LC Bruhl Handball 33:24.

Skandal na meczu w Niemstowie. Zawodnik ekipy gości znokautował rywala

Do skandalu doszło podczas ostatniego meczu w B-Klasie pomiędzy drużynami Victorii Niemstów a Ikarem Miłogostowice. W doliczonym czasie gry, jeden z zawodników ekipy gości, najpierw opluł rywala, a później siarczystym ciosem powalił go na ziemię. Sprawca brutalnego zachowania od razu „wyleciał” z boiska, a komisja dyscyplinarna ukarała go dyskwalifikacją i grzywną finansową.

1 2 3 62