×
*** Burmistrz Chocianowa został zatrzymany przez policję po tym jak spowodował kolizję. Był agresywny, ubliżał policjantom i domagał się odstąpienia od dalszych czynności ***

Powiat lubiński

Tomasz Pietruszko wraca do Lubina. Dwuletni kontrakt z Zagłębiem

Po rocznej przygodzie z ligą węgierską, do stolicy polskiej miedzi powraca Tomasz Pietruszko. Wychowanek KGHM MKS Zagłębia podpisał ze swoim macierzystym klubem dwuletni kontrakt. – Nie mogę się doczekać, kiedy ponownie wyjdę na parkiet w barwach Zagłębia Lubin – nie kryje zadowolenia wychowanek Miedziowych. 

Zaproszenie na szkolenie z pozyskania funduszy unijnych dla firm

Związek Pracodawców Polska Miedź, Agencja Rozwoju Regionalnego ARLEG, Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego oraz Miedziowe Centrum Kształcenia Kadr, serdecznie zapraszają na spotkanie poświęcone funduszom unijnym dla firm. Spotkanie otwarte jest dla wszystkich, ale wcześniej trzeba potwierdzić swój udział.

Uroczysta gala jubileuszowa Uzdrowisk Kłodzkich

Należąca do Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź, spółka Uzdrowiska Kłodzkie świętowała dostojny jubileusz 50-lecia swojego funkcjonowania. Uroczyste obchody zorganizowano w Teatrze Zdrojowym im. Mieczysławy Ćwiklińskiej w Polanicy-Zdrój. Wydarzenie uświetnił koncert zespołu Raz Dwa Trzy. 

Tuż po EURO 2024 rusza nowy sezon na boiskach PKO Ekstraklasy

Przed nami 99. sezon w historii piłkarskiej ekstraklasy. W środę, 5 czerwca, ogłoszony zostanie szczegółowy terminarz zbliżającego się sezonu. A ten rozpocznie się 19 lipca – po zakończeniu mistrzostw Europy w Niemczech. Z kim KGHM Zagłębie Lubin rozegra inauguracyjne spotkanie? Na kiedy zostaną zaplanowane elektryzujące wszystkich kibiców w regionie derby Dolnego Śląska?

1 2 3 202