×
*** Dziś mija 66. rocznica odkrycia złóż rudy miedzi *** Fundacja KGHM Polska Miedź rozpoczyna jubileuszowy rok obchodów 20-lecia swojej działalności ***

Powiat lubiński

Blisko 5 miliardów złotych zysku netto KGHM za 2022 rok

Podczas specjalnej konferencji prasowej zorganizowanej w Centrali KGHM, zarząd Polskiej Miedzi przedstawił wyniki finansowe i produkcyjne osiągnięte w ubiegłym roku. – Te wyniki są dla nas bardzo satysfakcjonujące, a są efektem ciężkiej pracy załogi, ale także pracy dwóch zarządów spółki – powiedział rozpoczynając dzisiejsze spotkanie z mediami prezes KGHM, Tomasz Zdzikot.

Będą sadzić las w Polkowicach i Lubinie. Wy też możecie

Po ostrych wycinkach lasów na terenie Nadleśnictwa Lubin przyszedł czas na nasadzenia. Leśnicy zapraszają wszystkich, którzy chcą posadzić swoje drzewko. W piątek sadzenie lasu zaplanowano w rejonie Polkowic. W kwietniu nasadzenia prowadzone będą w Lubinie.

Potrącenie na oznakowanym przejściu dla pieszych w Lubinie

Do potrącenia pieszej doszło dzisiaj na pasach u zbiegu ulic Piłsudskiego i Szpakowej w Lubinie. Poszkodowana, 74-letnia kobieta, z obrażeniami ciała trafiła do lubińskiego szpitala. Na miejscu pracowali policjanci z lubińskiej drogówki.

1 2 3 136