×
*** Dziś mija 66. rocznica odkrycia złóż rudy miedzi *** Fundacja KGHM Polska Miedź rozpoczyna jubileuszowy rok obchodów 20-lecia swojej działalności ***

Sport

Decyzja Komisji Ligi. Kibice sterroryzowali piłkarzy, ukarano klub

Nie milkną echa głośnego incydentu, do którego doszło po meczu Miedzi Legnica z Piastem Gliwice. Komisja Ligi Ekstraklasy S.A nałożyła na legnicki klub 10 tysięcy złotych kary za zachowanie kibiców, którzy po przegranym spotkaniu wtargnęli do szatni zawodników.

Worek pełny medali zdobyli legniccy łucznicy

Aż cztery złote i jeden srebrny medal zdobyli zawodnicy OSŁ Strzelec Legnica w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Łucznictwie. Zawody z udziałem okołom200 zawodniczek i zawodników odbyły się w hali przy ul. Lotniczej.

Miedź potrzebuje punktów jak tlenu

Wciąż walcząca o utrzymanie się w PKO Ekstraklasie Miedź Legnica podejmie na własnym stadionie Piasta Gliwice. Początek niedzielnego meczu na Orła Białego o godz. 15.

Oficjalne ważenie fighterów. Polkowicka gala już w sobotę

W przeddzień kolejnej edycji polkowickiej gali MFG 5, dzisiaj odbyła się oficjalna ceremonia ważenia zawodników. Największe zainteresowanie mediów wzbudziło pojawienie się fighterów, którzy w sobotni wieczór powalczą o mistrzowskie pasy kickboxingu PZKB: Bartosza Muszyńskiego z Armii Polkowice i Rafała Kamińskiego.

1 2 3 74