×
*** Wroclawski sąd utrzymał w mocy decyzję sądu I instancji w sprawe słów Donalnda Tuska, który stwierdził, że Bezpartyjni Samorządowcy to "przystawka PiS" i "pomocnicy Kaczyńskiego" ***

Sport

Prezes Zagłębia – to było ważne wydarzenie i zaszczyt dla klubu

Wracamy na chwilę do wczorajszej wizyty premiera Mateusza Morawieckiego na terenie Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie. Szef polskiego rządu był pod ogromnym wrażeniem infrastruktury sportowej i pogratulował juniorom Zagłębia zdobycia brązowego medalu mistrzostw Polski. 

Zagłębie kontra Sokół. By nie powróciły koszmary z Kobylina i Morąga

Już dziś zmagania w tegorocznej edycji Fortuna Pucharu Polski rozpoczną piłkarze KGHM Zagłębia Lubin. Na początek Miedziowi zmierzą się w Kleczewie z trzecioligowym Sokołem. Kibice wierzą, że lubinianie spokojnie przejdą I rundę bez wpadki i nie powrócą koszmary rodem z Kobylina, Morąga czy Lublina.

Zapomnieć o Mielcu, skupić się na Warcie. Do zrobienia są trzy punkty

Czy piłkarze KGHM Zagłębia Lubin będą w stanie skutecznie odpowiedzieć na to, co stało się w ostatniej kolejce? Kibice liczą na swoich ulubieńców wierząc, że po dzisiejszym meczu z Wartą Poznań, Zagłębie dopisze do swojego konta trzy punkty i znów zbliży się do ligowej czołówki.

Rozdwojenie jaźni Kolegium Sędziowskiego

Kolegium Sędziów PZPN nie przychyliło się do wniosku KGHM Zagłębia Lubin, które żądało anulowania drugiej żółtej kartki dla Michała Nalepy.

1 2 3 88