×
*** Ruszyły zapisy na jubileuszowy Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą. Z powodu obostrzeń covidowych, w tym roku limit zawodników wynosi równo tysiąc osób *** KGHM zaprasza do głosowania na Ambasadora Polski 2021. Ten prestiżowy plebiscyt odbędzie się już po raz trzeci. Głogować można na wybitne postaci z życia nauki, kultury i sportu ***

Sport

Zalana murawa w Rzeszowie. Mecz Miedzi odwołany

Z powodu fatalnych warunków pogodowych, wyjazdowy pojedynek Miedzi z Resovią, został odwołany. Nowego terminu jeszcze nie znamy. Legniczanie powrócili do domu i przygotowują się do najbliższego spotkania I rundy Fortuna Pucharu Polski.

Podział punktów na Kopalnianej

Cenny punkt zdobyli piłkarze Górnika Polkowice w dzisiejszym meczu z wyżej notowaną Odrą Opole. Jako pierwsi bramkę strzelili goście. Zielono – czarni zdołali wyrównać za sprawą Jarosława Ratajczaka.

Odchodzący prezes Zagłębia Lubin żegna się i dziękuje za współpracę

Dzisiaj do południa przyjmowane były aplikacje kandydatów na stanowisko prezesa piłkarskiego KGHM Zagłębia Lubin. Departament Zarządzania Aktywami spółki KGHM, która jest stuprocentowym właścicielem klubu, nie ujawnia liczby kandydatów ani ich personaliów. Tymczasem urzędujący jeszcze prezes Zagłębia, Artur Jankowski, pożegnał się z kibicami i podziękował wszystkim za współpracę.

1 2 3 32