×
*** Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu na boiskach PKO Ekstraklasy *** Policjanci z Legnicy uratowali dwójkę małych dzieci, które spały w zamkniętym samochodzie w czasie upału ***

Sport

Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin rozpoczęli okres przygotowawczy

Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu na boiskach PKO Ekstraklasy. Miedziowi mają już za sobą pierwsze treningi. Do dyspozycji sztabu szkoleniowego jest obecnie 20 zawodników. 27 czerwca piłkarze wyruszą na 10-dniowe zgrupowanie do Moravskich Toplic w Słowenii.

Inauguracja sezonu z wysokiego „C”. Zagłębie na Łazienkowskiej

Na inaugurację nowego sezonu na boiskach PKO Ekstraklasy piłkarze KGHM Zagłębia Lubin zagrają na wyjeździe z Legią Warszawa. Pierwszy mecz domowy rozegrają tydzień później z Pogonią Szczecin. Z mistrzem Polski – Jagiellonią Białystok, Miedziowi zmierzą się u siebie w 12. kolejce w październiku. Wielkie derby Dolnego Śląska odbędą się w Lubinie, tuż po Wszystkich Świętych.

Juliusz Letniowski podpisał 3-letni kontrakt z Miedzią

Kolejny transfer legnickiej Miedzi. Tym razem do klub z Orła Białego trafił 26-letni Juliusz Letniowski. Ofensywny pomocnik związał się z Miedzianką 3-letnim kontraktem. Jednocześnie klub poinformował, że nie przedłuży wygasających z końcem sezonu kontraktów z obrońcami: Jurichem Caroliną i Andrzejem Niewulisem. 

1 2 3 104